TEATER // Bakhandid: vestlusõhtu - Usk ja ratsionaalsus

Valmistudes Liisbeth Horni ja Elina Masingu maikuus esietenduvaks lavastuseks "Bakhandid" – julge ja väljakutsuv uurimus Euripidese tragöödia tänapäevasest aktuaalsusest – kutsume sind osalema loomingulises protsessis! Võta osa avalike vestluste sarjast, mida kureerivad koostöös Tartu 3D kogudus ja etenduses osalevad Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia noored etenduskunstnikud.

Esimene sümpoosion toimub teemal USK ja RATSIONAALSUS. Vestlevad TÜ VKA etenduskunstide tudengid ja 3D koguduse liikmed. Õhtu lõpeb avatud diskussiooniga publiku osalusel.
Veebruarikuist vestlust korraldavad Pamela Ebber, Kristin Kalam, Christopher Andre Kontus, Klaus-Peeter Ladva, Maali-Liina Remmel, Oskar Viirand ja Aleks-Mathias Viidik.

Vestlusõhtute sari jätkub:
16. MÄRTS – usk ja eskapism (Tartu Uus Teater)
6. APRILL – usk ja võim (Klubi Gutenberg)
4. MAI – etendusjärgne kokkuvõtlik vestlusring lavastajatega (Klubi Gutenberg)

Üheskoos uurime igavikulist ja kaasaegset, tuues kokku kristlike noorte, teatritudengite ja eri kogukondade vaatenurki, et üksteist paremini mõista ning tuua avaliku ruumi avatud ja konstruktiivset dialoogi.

Kui mingil põhjusel ei saa sel õhtul kohale tulla, siis ei maksa muretseda! Kõik üritused salvestatakse ja jagatakse hiljem veebis.

Vestlusringid on eestikeelsed.
Piiratud ligipääs liikumispuudega inimestele: Gutenbergi saal asub 4. korrusel ja sinna pääseb ainult treppidest.
“Bakhandid” on osa Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammist. Euroopa kultuuripealinna tegemisi toetavad A. Le Coq, Delfi Meedia, Topauto ja Lux Express.

Teised üritused

Info

Kuupäev: 10. 02. 24

Kell: 17:00 - 18:30

Koht: Klubi Gutenberg

Pilet: Tasuta

Kontakt:

Facebook