Tartu 2024 särkide, poekottide ja märkmike töötuba

[English below!]

Kuna Tartu 2024 tiimi käest on päris palju küsitud meie logoga t-särke, poekotte ja muid bränditooteid, kuid osta neid päris kohe veel ei saa, siis otsustasime korraldada ühe Tartu 2024 särkide, kottide ja märkmike töötoa, kus igaüks saab endale ise meelepärase meene valmistada!

Töötuba haakub Tartu kui 2024. aasta Euroopa kultuuripealinna keskkonnasõbralike ning inimoskusi väärtustavate põhimõtetega. Oleme varunud korralikke teise ringi särke ja poekotte, mis ootavad uut omanikku ning soovi korral võib kaasa võtta ka oma särke, kotte ja pusasid, millele Tartu 2024 logo kanda. Selle tegemiseks vajalikud šabloonid, riidevärvid ja juhendajad leiate kohapealt. Riiete valmistamist juhendavad Talvi ja Salme Pseudo Toursist.

Lisaks riiete trükkimisele saab töötoas omale ise valmistada Tartu 2024 märkmiku, mille materjal on samuti taaskasutatud. Märkmike tegemine toimub TYPA juhendamisel – suuniseid annavad Anja ja Jelisaveta, kes on käesoleval aastal Tartus Euroopa Solidaarsuskorpuse vabatahtlikud.

Töötoast saab osa võtta ühes grupis kolmest, mis alustavad kell 12, 13 ja 14. Et kõik osalejad mahuksid laudade ümber kenasti ära, on iga grupi maksimaalne osalejate arv 14 inimest.

Töötoas on tagatud võimalus töötada teistest osalejatega distantsi hoides või mitmekesi (nt perekonnana) suurema laua taga. Samuti on olemas vahend käte desinfitseerimiseks.

REGISTREERUMINE
Palume ennast kirja panna sobivasse gruppi aadressil http://bit.ly/2024workshopjuuni

NB! Registreerumise kinnitab 3€ ettemaks osaleja kohta, millega katame osa materjalikuludest. Täpsemad juhised makseks leiab registreerumislingilt.

Lisaks särgi, koti või märkmiku tegemisele - ning sel moel taaskasutusmajandusse panustamisele - saab sündmusel juttu ajada ka Tartu 2024 tiimiga ja uurida kultuuripealinna tegemiste ja plaanide kohta. Töötuba sobib tervele perele – kohtume 20. juuni Armastuse saalis!

AITÄH kaaskorraldajatele ja partneritele, kelleta töötuba ei toimuks: Täikapood Sergei, Uuskasutuskeskus, Pseudo Tours, TYPA, Armastuse saal!

🇬🇧 On 20 June you will have an opportunity to make your own Tartu 2024 shirt, shopping bag and notebook from reused materials! We are having a workshop at Armastuse saal in Aparaaditehas from 12.00-15.00 with sessions starting at 12, 13 and 14.

Everything necessary is provided but you need to register at bit.ly/2024workshopjuuni and confirm your attendance by transferring a 3€ participation fee. You can also bring one of your own shirts, bags or sweaters, as long as it still looks good. The notebooks will be made from recycled paper provided by TYPA.

The workshop will be conducted by Pseudo Tours and TYPA, and the Tartu 2024 European Capital of Culture team will be there to talk about their activities and plans. See you!

#ellujäämisekunstid #artsofsurvival #Tartu2024

Teised üritused

Info

Kuupäev: 20. 06. 20

Kell: 12:00 - 15:00

Koht: Armastuse saal

Pilet: 3 €

Kontakt:

REGISTREERU SIIN

Facebook