Tartu 2024 särkide, poekottide ja märkmike töötuba – EDASI LÜKATUD

Head töötoast huvitunud! Otsustasime laupäevaks kavandatud sündmuse edasi lükata. Tahame tegutseda ennetavalt, et aidata kaasa ühistele pingutustele piirata COVID-19 viiruse levikut. Järgime asjatundjate soovitusi ja loodame korraldada töötoa õige pea, kui olukord seda lubab.

Üritusele on tänaseks registreerunud mitukümmend osalejat, kellele kanname nende osavõtutasu esimesel võimalusel tagasi. Samuti teavitame kõiki registreerunuid ka otse, registreerudes jäetud kontakti kaudu.

Vabandame edasilükkumise pärast, kuid loodame kohtuda teiega peagi. Oleme vastutustundlikud ja soovime head tervist kõigile!

///

Kuna Tartu 2024 tiimi käest on päris palju küsitud meie logoga t-särke, poekotte ja muid bränditooteid, kuid osta neid päris kohe veel ei saa, siis otsustasime korraldada ühe Tartu 2024 särkide, kottide ja märkmike töötoa, kus igaüks saab endale ise meelepärase meene valmistada!

Töötuba haakub Tartu kui 2024. aasta Euroopa kultuuripealinna keskkonnasõbralike ning inimoskusi väärtustavate põhimõtetega. Oleme varunud korralikke teise ringi särke ja poekotte, mis ootavad uut omanikku ning soovi korral võib kaasa võtta ka oma särke, kotte ja pusasid, millele Tartu 2024 logo kanda. Selle tegemiseks vajalikud šabloonid, riidevärvid ja juhendajad leiate kohapealt. Riiete valmistamist juhendavad Talvi ja Stella Pseudo Toursist.

Lisaks riiete trükkimisele saab töötoas omale ise valmistada Tartu 2024 märkmiku, mille materjal on samuti taaskasutatud. Märkmike tegemine toimub TYPA juhendamisel – suuniseid annavad Anja ja Jelisaveta, kes on käesoleval aastal Tartus Euroopa Solidaarsuskorpuse vabatahtlikud.

Töötoast saab osa võtta ühes grupis kolmest, mis alustavad kell 12, 13 ja 14. Et kõik osalejad mahuksid laua ümber kenasti ära, on iga grupi maksimaalne osalejate arv 20 inimest.

REGISTREERUMINE
Palume ennast kirja panna sobivasse gruppi aadressil http://bit.ly/2024workshop

NB! Registreerumise kinnitab 3€ ettemaks osaleja kohta, millega katame osa materjalikuludest. Täpsemad juhised makseks leiab registreerumislingilt.

Lisaks särgi, koti või märkmiku tegemisele - ning sel moel taaskasutusmajandusse panustamisele - saab sündmusel juttu ajada ka Tartu 2024 tiimiga ja uurida kultuuripealinna tegemiste ja plaanide kohta. Töötuba sobib tervele perele – kohtume märtsi teisel laupäeval Armastuse saalis!

#ellujäämisekunstid #artsofsurvival #Tartu2024

Teised üritused

Info

Kuupäev: 14. 03. 20

Kell: 12:00 - 15:00

Koht: Armastuse saal

Pilet: 3 €

Kontakt:

Registreeru SIIN 

Facebook