Tartu 2024 Kultuuripohmell Kolmes Tillis

Euroopa kultuuripealinn Tartu 2024 avatseremooniale järgnev päev on täis melu ja suurejoonelisi sündmusi, kuid tähistajad teavad, et päris kultuuripeol käimisest vajab keha ka mõnusat taastumist. Kutsume kõiki kogunema Kolme Tilli, et koos nautida Kultuuripohmelli.


Kultuuripohmell Kolmes Tillis pole lihtsalt koht, kus süüa ja juua – see on päevaklubi. Brunchipidu, mis aitab meeleolukamaks muuta kohalik melomaan Tiit Sei, kes valib mussi nii osavalt, et isegi kõige järeleandmatum kulturnik unustab eelmise õhtu veidrad tantsusammud ning vestlused kaasaja diskursusest ja kultuuripealinna paradigmadest.
Kultuuripohmellist kujuneb kiirelt tõeline päevane pidu, kus Tartu elanikud ja külalised saavad üheskoos lustida – just nii, nagu värske Euroopa kultuuripealinn seda väärib!
Kultuuripohmell Kolmes Tillis on osa Euroopa Kultuuripealinn Tartu 2024 avanädala programmist.
We invite everyone to gather at Kolm Tilli to enjoy the Culture Hangover. Culture Hangover in Kolm Tilli is not just a place to eat and drink – it’s a day club where delicious food and cheerful company come together with pleasant music.
-----------------
Tartu 2024 Kultuuripohmell

27.01
10:00
DJ: Tiit Sei
-----------------
#tartu2024 #aparaaditehas #kolmtilli

Teised üritused

Info

Kuupäev: 27. 01. 24

Kell: 10:00 - 14:00

Koht: Kolm Tilli

Pilet: Tasuta

Kontakt:

Facebook