SohvAkadeemia x Aparaaditehase festival

❔ Mida usub eestlane ❔
- Mida usub eestlane, kui ta vastab küsitlusele?
- Kuidas eestlane usku suhtub?
- Kas eestlaste usk ja uskumine erineb teiste rahvaste omast?

Põhjala tehase üritustesari SohvAkadeemia tuleb külla sõsartehasele Tartus, et Aparaaditehase festivalil uus loenguõhtute hooaeg avada.

Seekordne lektor on usundiloolane Ringo Ringvee, kes töötab siseministeeriumis ning on aastate jooksul õpetanud religiooniga seotud õppeaineid erinevates Eesti kõrgkoolides ning avaldanud teadusartikleid Eesti usuelu puudutavatel teemadel.

Peale loengut viib mõtted plaadikeerutustega lendu Toomas Erikson, kelle muusikavaliku saatel kuuldu üle muljetada ja arutada saame.

Ajakava:
18.30 Uksed lahti ja dringid näppu!
19.00 Loeng: "Mida usub eestlane?"- Ringo Ringvee
20.00-22.00 DJ Toomas Erikson

📌 Loeng toimub Aparaaditehase Armastuse saalis ja kuulub Aparaaditehase festival 2019 ametlikku programmi.

🎫 Sissepääs: vabalt valitud suuruses toetuspanus loengusarja jätkamiseks

🛋️👓🍸
--------------------

Põhjala tehase SohvAkadeemia on sari, mis toob akadeemilised loengud tavapärasest loengusaalist või konverentsiruumist kohtuma õdusa õhtueluga, kus dringiklaase kokku lüües sohval sõbra ja professoriga koos maailma asju arutada. Saanud inspiratsiooni üritusesarjadest nagu The Lost Lectures ja Science & Cocktails, on Põhjala SohvAkadeemia missiooniks luua ruum inspiratsiooniks ja avardavateks diskussioonideks ning luua informaalne sild teadusmaailma ja kohaliku kogukonna vahel.

Eelmisel hooajal Tallinnas, Koplis asuvas kujunevas kultuuritehases kodu leidnud loengusarjas on külas käinud lektorid Elmo Tempel, Jaan Aru, Mart Noorma ja Lili Milani.

Teised üritused

Info

Kuupäev: 29. 08. 19

Kell: 18:30 - 22:00

Koht: Armastuse saal

Pilet: Tasuta

Kontakt:

karmen@aparaaditehas.ee
Facebook