Smoke Break x AJUOKSE // PM

Ajuokse & Smoke Break presenteerib: Smek Brik AM/PM kahepäevane mini-festival. Täpselt aasta tagasi ühendasime Ajuoksega jõud ning korraldasime meeleoluka ürituse Kivi Baaris. Aastaseks saava sõpruse tähistamiseks kohtume festivali teisel päeval Ajuokse Avangaaris.

_ Smoke Break Infantry support w/
ALT666
KIRJA
LAUREL
MODERN DISEASE
_ siemens nokia live-jam
_ Lõke & Rikošett
_ Jasperino
_ live’is joonistab Sänk
_ saab ise siiditrükkimisega kätt proovida
_ teeme stencil-tehnikas käed värviseks

Üritus on annetuspõhine.

Pärast mõne tunni pikkust und koguneme taas, sedapuhku aga Ajuokse Avangaaris, kus jätkame meie mini-festivali programmiga. Kell 14:00 paneme muusika mängima ning ootame teid, sest päeva peale plaanitud veel kolm live esinemist.

Kella 15:00 paiku astuvad lavale siemens nokia, kes kostitavad kuulajaid toreda live-jamiga.
Peale seda võtab ohjad enda kätte Jasperino, kelle Ajuokse debüüt-etteaste saab olema fantaasiarohke ning sürreaalne. Piiritlematu eksperimenteerija, kelle looming hõlmab oluheli ja katkiseid biite.

Umbes kella viieks saabub pealinnast räpiduo Lõke & Rikošett, et Avangaaris üks korralik live-sutsakas teha. Tasub tulla ja kaasa elada, sest kutid spitivad päris šikilt.

Seejärel asub pulti Smoke Breaki julgestustiim, et päevale punkt panna. Mainida tuleb ka seda, et Avangaaris on avatud erinevad töötoad, kohal Smoke Break’i kui ka Ajuokse merch ja muud vahvat, silmale ilu pakkuvat.

Mini-festival algab eelmisel õhtul Kivi Baaris.

PS! Asume TYPA, Aparaaditehase kogukonnaaia ja Charloti kõrval.

Teised üritused

Info

Kuupäev: 24. 07. 21

Kell: 00:00 - 00:00

Koht: Angaar / Kogukonnaaed

Pilet: Tasuta

Kontakt:

Facebook

stinaleek@live.com