Sivasõbrunemine Kogo galeriis / Speed Friending in Kogo gallery

*ENG, RUS below*

Kõik vikerkaarevärvid on oodatud – tule sivasõbrunema või süvakohtama Kogo galeriisse.
Vahet pole, kas otsid kaaslast õhtuks või pikemaks, uusi kontakte, sõprust või Elu Armastust, oled oodatud.
Üritusele on oodatud nii LGBT+ kogukonna liikmed kui ka sõbrad ehk kõik heatahtlikud ja avatud meelega inimesed. Ürituse keskkond on turvaline ning korraldajal on õigus paluda lahkuda juhul, kui seda ei austata.
///

 Sivasõbrunemist viib läbi MTÜ Peemoti Raamatute juht Maria Uuetoa, kes on varasemalt ka analoogtinderiks nimetatud üritusi korraldanud koostöös Vikerpidude ja Genialistide Klubiga. Üritus annab võimaluse luua kontakti ja suhelda turvalises, selgelt piiritletud keskkonnas.
 Üritus toimub Kogo galeriis Brigit Aropi kureeritud rühmanäituse “Tervitused ja mis iganes taastaks meie katkema kippuva suhte” (kunstnikud Agnė Jokšė, Anna Trell, Cloe Jancis ja Diāna Tamane) keskel. Näitus käsitleb naistevahelist sõprust ja intiimsust, sellest võrsuvat turvatunnet, hoolivust ja romantikat, aga ka lahkumineku leina. Näitus kuulub Kogo galerii 2023. aasta programmi „Kväärime ära“.

***

All the colors of the rainbow are welcome – come either to meet new people or find a date at Kogo gallery.
Whether you are looking for a partner for an evening or longer, new contacts, friendship or The Love Of Your Life, you are welcome.
Both allies and members of the LGBT+ community and all well-meaning and open-minded people are expected to participate. The event environment is safe and the organizer has the right to ask anyone to leave if it is not respected.

***

Приветствуются все цвета радуги — знакомьтесь с новыми людьми и находите себе собеседника в галерее Kogo.
Если вы ищете партнера на вечер или на жизнь, новые контакты, друга или любовь всей своей жизни, добро пожаловать.
Ожидается участие как членов сообщества ЛГБТ+, так и всех друзей, а точнее доброжелательных и открытых людей. Мероприятие безопасно для участия. Организатор имеет право попросить покинуть мероприятие за неуважительное поведение."

Teised üritused

Info

Kuupäev: 10. 03. 23

Kell: 18:00 - 19:30

Koht: Kogo galerii

Pilet: Tasuta

Kontakt:

Facebook