Sissejuhatus käsitööõllede maailma

Sissejuhatus käsitööõllede maailma on sobiv esimeseks baaskoolituseks, mis kindlasti annab nii mõnegi uue teadmise ka juba kogemustega õllesõbrale.

SIP veini- ja õllepoe õllegurmaanid on läbi maitsnud aastate jooksul tuhandeid erinevaid õllesid. See teekond on huvitav ning seda õllekultuuri rikastavat kogemust jagada on samuti puhas rõõm!

Õlleeksperdid teevad SIP Tartu kaupluse koolitusklassis meeleoluka koosviibimise käigus kiirelt selgeks põhitõed õllemaailmas.

Räägime õllede ajaloost, õllesortidest ja erinevatest toorainetest, õllede serveerimisest ning loomulikult ka sellest, mis vahe on käsitööõllel ja suurtootja poolt valmistatud õllel ja miks käsitööõlled ikkagi oluliselt rohkem maksavad.

Igal osalejal on võimalus märkida kõik vajalik üles personaalsele hindamislehele, mis jääb spikriks ka edaspidi sellest, mis maitses ja miks maitses. Saad teha kasvõi oma kollektsiooni erinevatest maitsmistest.

Degustatsiooni pikkus on ca 1,5h ning selle jooksul degusteerime teemakohaste näpunäidete saatel erinevaid õllestiile nii kodumaalt kui piiri tagant. Ikka selleks, et oskaksid ise järgmine kord juba palju teadlikuma valiku teha. Valida on aga palju!

Valab ja juhendab: Urmas Linnamägi

Algus kl 19:00.  Toimumiskoht: SIP Tartu
Palume võimalusel saabuda 10 minutit varem ja varuda aega umbes 1,5 tundi.

SIP õllekool on meeldiv õhtu vabas, kalamajalikus õhkkonnas, mis paljude erinevas stiilis käsitööõllega toob sinuni ägedad maitseelamused ning kasulikud teadmised heade õllede maailmast.

Vaata lisa ja soeta pääse siit

Teised üritused

Info

Kuupäev: 10. 04. 19

Kell: 19:00 - 20:30

Koht: SIP veini- ja õllepood

Pilet: 18 €

Kontakt:

urmas@sip.ee