Salasõna / Open Mic

🡫 ENGLISH BELOW 🡫

Vahel tekib tunne, et sahtlisse on luuleridu natukene liiga palju kogunenud ning tahaks neid kellegagi jagada? Nüüd on su võimalus käes!

Raamatutuba Fahrenheit 451° kutsub kõiki huvilisi open mic üritusele „Salasõna”, kus saab kuulata ja esitada omaloomingut - olgu selleks siis laul, luuletus või mõni muu eneseväljendusvorm.

Kui ka sinul on värsse või ridasid, mida teistega jagada tahad, siis tule ja lase riimid valla! Kirjuta meile aadressile fahrenheit451@trykimuuseum.ee ning lisa ka enda nimi, esituse umbkaudne ajaline pikkus ning loomingu lühikirjeldus. Oodatud on etteasted igas keeles!

Ürituse ajal on kõik luuleraamatud saadaval soodsama hinnaga tähistamaks novembris algavat lugemiskuud!

Salasõna event Facebookis

🡫 ENGLISH 🡫

Do you sometimes get the feeling, that you have way too many verses hidden somewhere, that you desperately want to share with someone? Here is your chance!

Fahrenheit 451° reading room invites everyone who is interested, to the open mic event “Salasõna”, where you can share your creation or listen to other performances - whether it's a song, poetry or any other type of self expression.

In order to participate at the event, please scribble down your name, the duration of your performance, a short description of your creation and send them to fahrenheit451@trykimuuseum.ee.

During the event, all poetry books will be discounted in celebration of the upcoming reading month in November!

Teised üritused

Info

Kuupäev: 02. 11. 17

Kell: 19:00 - 23:00

Koht: Fahrenheit 541 raamatutuba

Pilet: Tasuta

Kontakt:

fahrenheit451@trykimuuseum.ee