Ruudu joonistusõhtu nr 3

Head joonistussõbrad! Ruudu Rahumaru ootab huvilisi joonistusõhtule nr 3.
Kontseptsioonist. Võiks ju kokku saada ja natuke joonistada! Jah? Tundub hea mõte? Fookus on sellel, et on nii tore kui Keegi istub/seisab/lamab/leviteerib ringi keskel ja ülejäänud saavad rahus, heas seltskonnas ja mõnusate kokteilide lummas oma märkmikusse Teda joonistada. Ütleme, et see on modelliga krokiijoonistamisõhtu.Tegelikult ei tahaks midagi öelda, tahaks lihtsalt üht ilusat inimest joonistada! Päris inimest laivis joonistada on nii mõnus ja joonistusõhtuid pole kunagi liiga palju. Eesmärk on lihtsalt nautida ja harjutada oma joonistamist. Katsetada uute stiilidega, süvenda olemasolevat ja lihtsalt korra igapäevast välja lülituda keskendudes kellegi oma kauni oma märkmikusse visandamisega. Seda võib võtta ka kui intensiivset puhkust.
Ole hea anna siinsamas sündmuse kommentaarides teada, et “Tulen nr1/ nr2 jne” ja saad ka mittetulemise korral märku anda, et oleks jooksev ülevaade vabadest kohtadest. Kohapeal saad säilitada anonüümsuse maski kandes. Ja muidugi palume ka kõigi teiste koroonaajastu reeglitega arvestada

.
Armsad joonistussõbrad, kohtumiseni!
• Millal? 23.veebruar kell 19-20.30 tARTu poes
• Osaluspanus? Annetuslik. Soovituslik summa 5-10 eurot vastavalt isiklikule võimalusele (osaluspanuse eest tasume modellidele nende energia ja aja eest ning tasume ka ruumirendi. Aitäh!)
• Kaasa võtta? oma joonistus ja visandamisvarustus
• Mitmele joonistajale on kohti? 13
• Registreerimine? kirjuta siia kommentaaridesse “Tulen 1/ tulen 2 / vabanes koht 1”
Ja kui sa 23.02 tulla ei saa, pole hullu, märtsis tuleb joonistamisõhtu nr 4 ja küllap ka nr 5.

Teised üritused

Info

Kuupäev: 23. 02. 21

Kell: 19:00 - 21:00

Koht: tARTu pood

Pilet: 5-10€

Kontakt:

Üritus Facebookis