Richard Walters (UK) + Erko Niit

Suvisel Acoussionil liigutava kontserdi andnud Richard Walters (UK) tuleb taas Eestisse! Laupäeval, 23. septembril esineb ta Tartu Erinevate Tubade Klubis ning pühapäeval, 24. septembril Tallinna Erinevate Tubade Klubis. Mõlemas linnas astub üles ka Erko Niit.

Kuna esinemispaikades on istekohti loetud arv, müüakse mõlemale kontserdile väga piiratud koguses pileteid! Eelmüük Acoussioni sõpradele algab teisipäeval, 29. augustil. Avalikku müüki jõuavad piletid (kui neid ikka jagub) esmaspäeval, 4. septembril. Acoussioni sõprade klubiga saad liituda SIIN.

Erinevate Tubade Klubi kodukord näeb ette, et välisjalatsites külastajaid sisse ei lubata. Garderoobist leiad endale sobiva suurusega puhtad toasussid ning loomulikult on lubatud kasutada ka isiklikke vahetusjalatseid.

---

"Richard on üks popmuusika lummavaima häälega lauljatest ja tema lood mõjuvad hüpnotiseerivalt. Ma armastan ta loomingut." Just nii on kirjeldanud Richard Waltersi muusikat Adele'i "Someone Like You" kaasautor Dan Wilson. Richard Walters on inglise laulja-laulukirjutaja, kel ilmunud sooloartistina 4 albumit ja 4 EP-d. Tema lood on kõlanud sellistes maailmakuulsates seriaalides nagu CSI: Miami, Grey Anatoomia, Kondid, Kurjuse Kannul jt. Laulukirjutajana on teinud ta koostööd nt Dan Wilsoni (Adele, Taylor Swift), Bernard Butleri (Suede, Duffy), Guy Sigsworth'i (Björk, Madonna), Gabrielle Aplini, Apocalyptica, Alison Moyet'i jt-ga.

Kontsert Facebookis

Teised üritused

Info

Kuupäev: 23. 09. 17

Kell: 16:00 - 19:00

Koht: Erinevate Tubade Klubi

Pilet: TBA

Kontakt:

tartu@erinevatetubadeklubi.ee