Reet Sau / Seosed

Seosed on kui läbi imeliste juhuste võrsunud haru, mis on läinud idanema, kasvama ning saanud iseseisvaks. See on lugu seotusest inimese ja looduse vahel. Märkamise ja hoolimisega meie planeedil.

„Me oleme tugevad, ent haprad. Mõnikord nähtamatust niidist kinni hoides otsime läbi elu minnes oma ideaalsust. Kuid ideaalsus meie kujutlustes on katsumatu ning ideaalid kättesaamatud – nagu steriilselt graafilised momendid, tarretatud kindlalt klaasi taha. Kõik elus on aga täiuslik just oma vigadega.
Seosed on teadmise tõdemine – kui palju meil, inimestel (eestlastel!), on ühist loodusega, metsaga, üksteisega. Kui sarnaselt me oleme koos, üksi, hoiame kokku, läheme lahku. Oleme noored, vanad, aktiivsed, väsinud. Teeme koostööd, oleme individualistid; võitjad ja kaotajad.“

Näituse Seosed tööd on (kaasaegsed) pannotüüpiad ning kasutatud on nahajääkide jääke. Nahajääkide eest ma tänan Eesti disainerit Nulku by Kristiina Nurk.

Kõik näitusel olevad tööd on valminud ükshaaval pimikus, kasutades meediumina paberi asemel alternatiivseid materjale ning vedelat emulsiooni.

Teised üritused

Info

Kuupäev: 08. 01. 20 - 16. 02. 20

Kell: 12:00 - 18:00

Koht: pimik-galerii Ag47 

Pilet: Tasuta

Kontakt:

Ag47 asub Aparaaditehase hoovis lava taga
info@ag47.ee

Üritus Facebookis