JÄÄB ÄRA – RÄNNAKLAVASTUS // "usalda mind - usaldan sind" / ööamööb on uustulnukas

 TÄHELEPANU!


Näitleja vigastuse tõttu jäävad ära kõik veebruarikuusse planeeritud etendused. Loodetavasti õnnestub publikul uustulnukaga selle aastanumbri sees veel kohtuda, kuid kindlaid lubadusi hetkel ei anna ja pileteid tulevastele etendustele ümber ei broneeri. Anname Ööamööbi uuestisünnist kindlasti märku, kui aeg küps.

Kõigile piletiostjatele kantakse raha tagasi.

 VIDEOMÄNGULINE INTERAKTIIVNE RÄNNAKLAVASTUS APARAADITEHASES

Ööamööb on üherakuline moosekant, kes esineb peamiselt öösiti. Aparaaditehases viib ÖA vaataja rännakule, milles mängib suurt osa usaldus. Rännaklavastuse käigus saavad vaatajad tutvuda nii Aparaaditehase tagatubade kui ka muusiku enda mitme palgega. ÖA loodab, et etenduse lõppedes on vaataja kogenud miskit erilist ning tunneb isegi segadust.

Vaatemängus võetakse appi tänapäeva virtuaalmaailma lahendused ning mängitakse nii vaataja kuulmise, nägemise kui ka tunnetega. “Tegu on kindlasti teekonnaga, mis nõuab vaatajalt usaldust. Niisiis on seda parim läbida koos kaaslasega, kes sõbraliku näona ruumis tuge pakub.”
Lavastusele on oodatud kõik sõbrad, tuttavad ja võõrad, soovituslik vanus on, aga alates 9. eluaastast.

PILETID: https://fienta.com/.../interaktiivne-rannaklavastus...
Lavastus algab endise Erinevate Tubade Klubi ruumidest (uks nr 7, neljas korrus)

#interaktiivne #rännaklavastus #tõsieluvideomäng

-----

Ööamööb soovib tänada ja kallistada abistajaid: Grete Kaio (produtsent), Grete Paat (programeerija), Markus Gregori Kullamaa, Märt Järve, Riho Rosin (video),
Kadri-Ann Väärsi (fotod), Liis Tiisvelt (Illimor) Marili Järv (SAIKO pood), Karmen Heinmaa (Ööloom), Karmen Otu, Erki Pruul ja Ilo Tuule Rajand (Aparaaditehas), Kristjan Silm (Tartu Kultuurkapital) & Karl E. Valkna

Üritus toimub Aparaaditehase Avatud kultuuriplatvormi raames

Teised üritused

Info

Kuupäev: 18. 02. 23

Kell: 20:00 - 22:00

Koht: Aparaaditehas

Pilet: 10-15€

Kontakt:

Facebook

58588304

ooamoob@gmail.com