Raamatuesitlus // Marge Pärnits "Süda me rahu"

Raamat ilma esitluseta on nagu võileib ilma võita. Seepärast tuleb 17. augustil kell 17.30 Eesti kõige uuemas raamatupoes nimega Biblioteek esitlusele Marge Pärnitsa talvevalge luulekogu “Süda me rahu”.

Raamatus otsitakse läbi lühemate ja pikemate päevade vastust küsimusele "kuidas sa seda teed?". "Süda me rahu" on Marge Pärnitsa neljas luuleraamat, mille päevikulaadselt kuupäevadega märgistatud luuletused jätkavad kogu "Sinine värv on otsas" lõpus pooleli jäänut. Raamatu kaanekujunduse ja lugude vaheliste illustratsioonide autoriks on kunstnik Lili Lind.

Südamerahu leidmiseks leia kõigepealt Tartu Aparaaditehasest (Kastani 42) üles Biblioteek ja siis edasi loeme luulet, joome teed, sööme küpsiseid ja oleme lihtsalt mõnusalt koos. Seda, et tõbisena luulet kuulama ei tulda, sa juba tead, seega me ei hakka seda ka üle rõhutama.

Kohapeal saab taskukohase hinnaga osta luuleraamatuid “Süda me rahu”, “Sinine värv on otsas” (mille tiraaž ongi peaaegu otsas) ja lasteraamatut “Must kass ja Mustikas”.

Teised üritused

Info

Kuupäev: 17. 08. 21

Kell: 17:30 - 19:00

Koht: Biblioteek

Pilet: Tasuta

Kontakt:

Kristel Kalda
kristelkalda@hotmail.com

+372 528 8746
Facebook