Raamatuesitlus // Pentti Linkola "Ellujäämise küsimus"

Pentti Linkola "Ellujäämise küsimus" sisaldab kõigi aegade Soome mõjukaimate mõtlejate hulka kuuluva autori ellujäämisühiskonna retsepte. Jutud kliimaneutraalsetest elektriautodest ja süsinikku neelavatest supermasinatest on science fiction-fantaasia, kliimakatastroofi peatamiseks tuleb lihtsalt lõpetada puidutööstus ja fossiilkütuste põletamine ning asuda viivitamatult tühermaid ja tehismaastikke metsastama.

“Roheline mõtlemine, selle vapustav alandlikkus ja õhtumaisele inimesele siiamaani võimatu loobumise vaim on esile kerkinud alles sellel inimkonna ja looduse hävingu viimasel künnisel. Rohelise mõtlemise lähtekohaks on looduse tootlikkus, rikkus, vastupanuvõime – see, kui palju loodusel jagada on ja kui palju on jagajaid. Kasvu, arengut, progressi ei tohi lõpuks olla ühelgi elualal.” kirjutab Linkola. “Inimene ei nõua midagi, ta palub, põlvili ja müts peos.”

Raamatuesitlusel toimub alutelu Linkola ellujäämisõpetusest raamatu eestindaja Priit-Kalev Partsi ja kujundaja Torm Partsiga ning saab raamatut osta esitlushinnaga 10 €.

NB! Kohapeal kontrollime tervisetõendeid.

Teised üritused

Info

Kuupäev: 24. 11. 21

Kell: 18:00 - 20:00

Koht: tARTu pood

Pilet: tasuta

Kontakt:

Facebook
tARTu poe koduleht