Pimedate Ööde filmiviktoriin

Et lahkusele tuleb alati ka lahkusega vastata, palub kõige šefim mälumäng head hundid sel aastal lahkesti endale Tartu Erinevate Tubade Klubisse külla. Filmisõbralikud säherdusi hunte loomulikult kartma ei pea, sest kohe-kohe algama saav Pimedate Ööde Filmifestival on alati ju tähendanud ainult head ning ainult head tõotab see ka kõigile teile, kes te end filmiviktoriiniks valmis sättima hakkate.

Juba sel saabuval laupäeval näitame lahedamaid treilereid tulevastest festivalilemmikutest, pakume hasardiks ohtralt küsimusi nii suurest laiast filmimaailmast kui ka loomulikult festivalilt eneselt ning saadame mõned teist lausa ise PÖFF-i kaema, mõnele jällegi ulatame PÖFF-ilt muudki vahvat. Lisaks muidugi ka juba tavaks saanud auhinnad, nii et häid põhjuseid mahub ühte laupäeva seekord veel eriti mitu.

Mängima või ka niisama uudistama võite tulla kasvõi täitsa üksi, sest teretulnud on kõik filmisõbralikud igal juhul, suurema hulgaga tulles võtke siiski arvestada viisakust, et ühes võistkonnas tohib olla mitte rohkem kui viis filmisõbralikku hinge.

Teised üritused

Info

Kuupäev: 18. 11. 17

Kell: 20:00 - 23:00

Koht: Erinevate Tubade Klubi

Pilet: Tasuta

Kontakt:

info@tartuerinevatetubadeklubi.ee