PIDU // Siinpool sood Variety Show: Meet the Performers

Tsau, kiisud!


Kutsume teid kohtingule Siinpool sood esinejatega 12. juulil Gutenbergi klubis!
Augustikuus toimuvad Kultuuripealinnas Elina Masingu ehk Valge Tüdruku käe all sündinud drag-etendused, kuid selleks, et sealsed drag-staarid juba enne Tartu publikule tuttavaks saaks, kutsume teid nendega kohtuma juba nüüd.
Siinpool sood Variety Show: Meet the Performers toob lavale kõik kümme Siinpool sood artisti, kes toovad rahva ette seninägematud alternatiivsed kavad ASMRist hügieenikoolituseni. See ei ole lihtsalt lip-sync, see on publikut kaasav mänguline õhtu, mille lõpuks on publikul olnud au näha Siinpool sood esinejaid nurkade alt, mida kunagi enne nähtud pole.
LAVAL

ANU THE DRAG QUEEN
DELFI ORAAKEL
DIRTY MARY
DYKEONAUT
HELMEHIRMUTIS
LABIA KOIDULA
MOLLY MATRIX
OLEANDRO
TEMAKE
VILMA VAGINOSIS
AJAKAVA

Uksed 18.00
Show 19.00
PILETID

Piiratud kogus varajasi Early Bird sooduspileteid 10 €
Täispilet 15 €
Sooduspilet (õpilane, tudeng, pensionär) 12 €
Uksel 15 €
Piiratud ligipääs liikumispuudega inimestele: Gutenbergi saal asub 4. korrusel ja sinna pääseb ainult treppidest.
Sündmus toimub Aparaaditehase Avatud kultuuriplatvormi raames. Sündmuse toimumist toetab Tartu linn. Projekt on osa Euroopa Kultuuripealinn Tartu 2024 põhiprogrammist.
Siinpool sood on 2024. aastal Tartus toimuv drag-kultuuri projekt, mille eesmärk on võimestada kväärkunste, pakkuda kohalikele drag-kunstnikele platvormi ja nähtavust ning nõuda kväärkunstile rohkem ruumi ja kõlapinda. Projekti raames toimuvad töötoad, etendused, drag show’d, performance’id ja lisaüritused, mille eesmärk on tutvustada Eesti drag-skeenet, harida ning avada selle minevikku, olevikku ja tulevikku.

Teised üritused

Info

Kuupäev: 12. 07. 24

Kell: 18:00 - 23:59

Koht: Klubi Gutenberg

Pilet: 10€/15€

Kontakt:

Facebook