KONTSERT & TÖÖTUBA // Parandusõhtu x Silver Sepp

Maikuu esimesel reedel on kõik suured ja väikesed oodatud Paranduskeldrisse kuulama nii juba varem valminud pillidest kui kohapeal valmivatest instrumentidest tiivustatud Silver Sepa loomingut.

Kas sulle on kunagi pähe tulnud, et oma prügist võiks luua muusikat? Et näiteks sellest katkisest riiderestist või tassist saaks hoopis kokku panna instrumendi, millega saaks mängida ühe ilusa loo?

Silver näitab, kuidas see on võimalik. Õhtu jooksul tutvustab ta ka enda varasemalt valmistatud pille, mis on loodud esirattast, kanalisatsioonitorudest, naeltest, pudelitest ja pesukaussidest.
Elame lõputute võimaluste maailmas!

Aga kontsert pole ainus, mis 5. mai õhtul teile osaks saab! Pärast kontserti on kohapeal ka neli paranduskeldri meistrit, kes on valmis teid aitama oma katkise asja või hoolt ning armastust vajavad projekti korda saamisega. Kohapeal on nii tekstiilimeister, elektroonikameister, kui ka rattaparanduse ja üldparandusmeister.

Avatud on pop-up baar!

Pileti hind ühele on 10€, lastele ja noortele (kuni 18-aastane) tasuta. Kontsert kestab 1:15h. Piletite arv on piiratud! Kohapeal toimub müük vaid vabade kohtade olemasolul.

Kontsertile järgnev parandusabi on annetuspõhine.

Üritust toetab Tartu linn.

Oled oodatud terve pere, sõbraga või omapäi.

Teised üritused

Info

Kuupäev: 05. 05. 23

Kell: 19:00 - 22:00

Koht: Paranduskelder

Pilet: 10€

Kontakt:

Facebook