Nothing But Trance

Tartu Aparaaditehas ja ETK näevad ja kuulevad muusikat, millest seal seintepragudes elavatel mardikatel veel varem aimugi polnud! Aastakümneid on need seinad kuulnud kolinat, mürinat, surinat ja trampimist segatuna viimaks veel tänapäevase elektroonilise muusikaga.

Nothing But ürituste seeria liigub esimest korda Arhiivi ruumidest ära välja ja leidis trance peo jaoks igati väärilise koha, mis asub piisavalt kõrgel maapinnast, on ümbritsetud suurte akende, helisüsteemi ja mõnusa laidback alaga, kus sõpradega mussi kuulata ja nalja visata. Rääkimata ekraanidest, kus terve peo vältel huvitavad visuaalid jooksevad!

Eufooriat, rõõmu, suurepärast fiilingut loovad, head muusikat selekteerivad ja mängivad:

* Mulder *
Mulder on viibinud paljude suuremate elektroonilise muusika ürituste korralduste juures sama palju kui neid üldse Eestis toimunud on. Mänginud sealjuures väga palju erinevaid stiile, alates hardstyle'st kuni klassikalise trance-ni välja.

* Yep *
Yep on Eesti trance muusika üks raudvarasid. Mees on reliisinud kollektiivis nimega "Lang & Yep" muusikat nii Armada kui ka Captivating Sounds alt, lisaks olnud tegus aastaid paljudel "Club Unlimited" seeria pidudel. Meil on ülimalt hea meel temaga taas pidutseda!

* Siim2000 b2b General One *
Siim ja Jan on Tartu linna legendid. Ilma nende meestete ei kujuta ühtegi meie pidu eriti ette. Unikaalse ja väga laia spektriga selektorid kes ei jäta ühtegi kõrva tuimaks.

* ASU *
Beatmatchi ja miximise pedant, kes ei lase ühelgi biidil lappama minna ja hoiab energiat üleval terve oma seti aja! Erinevate Tartu linna reivide legend juba 15 aastat.

* Sigmar1 (psy trance set) *
Sigmar1 on Nothing But resident juba aastaid ja olnud suur trance muusika kuulaja juba pea 20 aastat. Mees elab ja hingab kiiretest ja eufoorilistest rütmidest. Külastanud korduvalt üritusi nagu "Trance Energy" ja "A State Of Trance".

Pole paremat aega kui kevadine maikuu sellise muusika kuulamiseks hommikutundideni :)

Vajuta juba varakult "Going", siis ei unune ära ja tagad endale soodsa pileti!

Pilet: 5 ("Going") / 7 EUR

Teised üritused

Info

Kuupäev: 11. 05. 19

Kell: 23:00 - 04:00

Koht: Erinevate Tubade Klubi

Pilet: 5 € – 7 €

Kontakt:

tartu@erinevatetubadeklubi.ee
Pidu Facebookis