Noorte joogakursus

Tänasel päeval on noortele tuge vaja. Kõigil on kiire, ka vanematel. Õnneks läbi jooga saavad nad seda tuge ka ise endale pakkuda. Ashtanga jooga koolina, me soovime pakkuda noortele võimalust juba varakult tutvuda joogaga. Jooga saab olla neile toeks nii praegu, kui ka tulevikus. Ootame kursusele nii poisse, kui tüdrukuid, alates 11. eluaastat.

9. veebruar kolmapäeviti 16.15-17.00
10 korda (veebruar, märts ja aprill – vaheaegadel tundi ei toimu)

Hind: 80 eurot (10x)

Kursus tutvustab lastele Ashtanga joogat. Teeme seda arvestades laste vanust, lisades tundidesse mängulisust ja põnevust. Kursusel õpivad noored Ashtanga jooga Asanaid ehk joogapoose ja nende järjekorda. Õpime ashtanga jooga mantraid ja põgusalt piilume Ashtanga jooga ajalukku. Lisaks teeme erinevaid keskendumisharjutusi ja hingamisharjutusi. Lisaks seome jooga õppimise loovate tegevustega nagu liikumine, muusika ja meisterdamine. Kursuse eesmärgiks on äratada noortes huvi jooga vastu. Soovime, et noored õpiksid läbi Ashtanga jooga tehnika jälgima enda sisemaailma.

Vajadusel on samuti hübriidõppe võimalus.

Jooga kursus on abiks:

·         Parandamaks laste rühti ja füüsilist vormi

·         Keskendumise parandamisel

·         Stressi ja pingete maandamiseks

·         Õpetab märkama ja kontrollima liigset ärevust

·         Lõdvestustehnikad aitavad saavutada kvaliteetset puhkust

·         Noore iseseisva jooga harjumuse kujunemisele

Õpetajad: Evelyn Tuul ja Ülle Põldmaa
Õpetajad on mõlemad pikalt joogaga seotud olnud ja väärtustavad laste vaimset tervist ja heaolu, soovides jagada nendele võimalust jooga vilju maitsta. Ülle on 5 lapse ema ja pikaajaline joogapraktik, õpetajana koolis töötades saanud väärtusliku kogemuse lastega töös. Evelyn on samuti jooga praktiseerija, mitmeid aastaid juhendanud tantsu ja jooga tunde lastele erinevas vanuses.

Rohkem infot: ashtangajoogatartu@gmail.com
Tunnid toimuvad Stuudios Samm

Teised üritused

Info

Kuupäev: 09. 02. 22 - 16. 02. 22

Kell: 16:15 - 17:00

Koht: Stuudio Samm

Tasuta

Kontakt:

Koduleht