Näituse "Barry jalutab omapäi" finiš ja live-arvustus

/the event is held in Estonian, short description in English below/

Kogo galeriis on viimast nädalat avatud Anastasia Sosunova näitus "Barry jalutab omapäi", mis on tekitanud vastakaid tundeid ja huvitavaid mõtteid, meeldinud ja mitte meeldinud olles selles mõttes kõige progressiivsem kaasaegse kunsti näitus, mis Kogo galeriis seni on toimunud.

Laupäeval, 11. jaanuaril algusega kell 15 toimub näitusel Tanel Randeri ja Margit Lõhmuse live-arvustus.

Näitus on avatud K–R, 13-19 ja L 13-18. Kes pole näitust veel näinud, tulge vaatama ja laske näitusel mõjuda ka enne arvustust.

Tanel Rander on kunstnik, kuraator ja kirjanik. 2010. aastal lõpetas ta Eesti Kunstiakadeemias interdistsiplinaarsete kunstide õpingud ning jätkas doktorantuuris uurimusega, mis käsitleb Ida-Euroopa subjektsust ja dekoloniaalsust. 2018. aastal vedas Tanel Rander Valgas Brīvības galerijat ning Valga/Valka kunstiprogrammi.

Margit Lõhmus on kunstnik ja kirjanik ning Kogo galerii näitusevalvur. Margit Lõhmuse novelle on avaldatud raamatusarjas "Eesti novell", Vikerkaares ja Värskes rõhus ning 2019. aasta kevadel ilmus tema esimene raamat "Sterne". 10. jaanuaril ilmub ajalehes Sirp Margit Lõhmuse näitusevalvuri päevik Anastasia Sosunova näitusest.

Rohkem infot näituse kohta:
https://www.kogogallery.ee/ee/naitused/barry-jalutab-omapai/

Kogo galerii publikuprogrammi toetab Eesti Kultuurkapital ja Tartu linn. Näitust toetab Eesti Kultuurkapital, Tartu linn, Leedu Kultuurinõukogu. Näitus toimub koostöös Vilniuse galeriiga (AV17).

___

It is last week of Anastasia Sosunova's show "Barry Walking Himself" at Kogo gallery. On the last day of the exhibition on Saturday, January 11 at 3 pm a live-review by Tanel Rander and Margit Lõhmus will take place. The event is held in Estonian.

The exhibition is open Mon-Fri, 13-19 and Sat 13-18. For those who haven't seen the exhibition yet, come and see it.

More info about the exhibition: https://www.kogogallery.ee/en/exhibitions/barry-walking-himself/

Teised üritused

Info

Kuupäev: 11. 01. 20

Kell: 15:00 - 16:00

Koht: Kogo Gallery

Pilet: Tasuta

Kontakt:

kogo@kogogallery.ee
Üritus Facebookis