Näitus // Tuuli Puhvel ja Eero Ijavoinen // Pitsid ja puuslikud

Tuuli esitleb näitusel klaasist ja traadist valminud vitraaže ning Eero eksponeerib puidust skulptuure. Näha saab ka kahe kunstniku ühisloomes valminud teoseid.

„tARTu poe valgussein inspireeris mind looma mängulist kooslust vitraažidest, liivapritsi-ptisidest ja traadigraafikast. Enamus leidmaterjale ja detaile, mida teoste loomisel olen kasutanud, on leitud metsas ja tühermaadel uidates,“ avab Tuuli pisut oma uuema loomingu tagamaid.
Eero eksponeerib puukujusid, milles on ühendatud robustselt töödeldud puit, erinevate leidobjektide ning klaasi ja värviga. Ijavoineni loomingus kohtuvad talupojaesteetika ja glamuur. Söe ja akrüüli segatehnikas maalid jätkavad näitusel sama teemat.
Lisaks on Tuuli pununud Eero kujudele mõned kojad, kus klaasi läbipaistvus ja haprus on kontrastis puu raskuse ja massiivsusega.

Tuuli Puhvel on Kõrgema Kunstikooli Pallas maali osakonna õppejõud ja Eesti Akvarellistide Ühenduse liige. Eero Ijavoinen on maalikunstnik ja skulptor ning samuti õpetanud maali Kõrgemas Kunstikoolis Pallas. Mõlemad kunstnikud on osalenud rohketel näitustel.
Näituse avamine toimub 21. septembril kell 18 ning seda saab tARTu poe näitusesaalis näha kuni

16. oktoobrini.
T-R 12-18
L 12-16

Teised üritused

Info

Kuupäev: 21. 09. 21 - 16. 10. 21

Kell: 12:00 - 18:00

Koht: tARTu pood

Pilet: tasuta

Kontakt:

Facebook
58844909
tartu@tartupood.ee