Näitus // Prints in Parallel

Prints in Parallel on TYPA 2021 aasta suve residentuurikunstnike näitus, mis demonstreerib laia valikut tehnikaid - sealhulgas monoprint, analoogfotograafia ja kõrgtrükk.
 
See rahvusvaheline kunstnike seltskond uurib ja arendab edasi uusi lähenemisi analoogtehnoloogiatele trükkimises ja graafikas. Igaüks kasutas TYPA vahendeid ja tööriistu just oma protsessile ja stiilile vastavalt. Tööd kattuvad ja täiendavad üksteist, kuid need kõik on inspireeritud TYPA ainulaadsest kogust, Tartust ja kogu Eestist kui kunstniku jaoks uuest keskkonnast. Väljapandud tööd on kulminatsiooniks nende viiekuulisele kunstiresidentuurile.
Näitusel osalevad:
Charlie Hawksfield (UK)
Aleksandr Laptev (RUS)
Kyle Lang (USA)
Evan Pank (AUS)
Näituse avamine toimub 10. augustil algusega kell 18.
Avatud K–P 12.00–18.00
_____

Prints in Parallel is an exhibition of the TYPA artists in residency during the summer of 2021, demonstrating a range of techniques - including Monoprint, Analogue Photography, Letterpress and Relief.

This international group of artists explores and develops novel approaches to analogue techniques in printmaking and graphic arts. Each has appropriated the tools and equipment at TYPA through their own process and style. The works overlap and complement each other – inspired by the unique collection of TYPA, Tartu and the new environment of Estonia. The pieces presented are a culmination of five months of residency programs.
Exhibitors:
Charlie Hawksfield (UK)
Aleksandr Laptev (RUS)
Kyle Lang (USA)
Evan Pank (AUS)
The exhibition opening will take place on August 10th starting at 6PM.
Open Wed–Sun 12.00–18.00

Teised üritused

Info

Kuupäev: 10. 08. 21 - 04. 09. 21

Kell: 18:00 - 18:00

Koht: TYPA

Pilet: tasuta

Kontakt:

typa@typa.ee

+372 5682 8117

Koduleht
Facebook