Näitus // Daniil Logovoi "Alalisvool kui armu allikas"

Daniil Logovoi esimene isiknäitus “Alalisvool kui armu allikas” on tehniline konstruktsioon, mis toetub Jeesus Kristuse eluloole. Näituselt võib leida nii klassikaliste nootidega ikoonimaale kui uue maailma segunemist vana maailmaga.

21. sajand on tehnoloogia kiire arengu tõttu, ilmselt suurte muutuste äärel. "Oleme väga lähedal hetkele, mil suudame saavutada loomingu ja hinge digiteerimise võrgus, muutudes just seeläbi surematuks ja ehk just see tähendabki, et avame tee surematusse Jumala riiki," avab Daniil ise näituse tagamaid.


Daniil Logovoi on sündinud 2003. aastal. Ta on olnud kunstist huvitatud peaaegu kogu oma elu. Tallinna Vene Lütseumi põhikoolis õppides, osales ta juba algklassidest alates joonistus- ja kunstiringides. Ta on pälvinud mitmetel õpilaskonkurssidel auhindu.

Kui kunstiringi vanusegrupp Daniili jaoks läbi sai, hakkas ta iseseisvalt õppima ja harrastama tänavakunsti. Põhikooli lõppedes oli talle selge, et kunst on see, millega ta tegeleda soovib, peale mida asus ta õppima Tartu Kunstikoolis, olles hetkel kolmandal kursusel. Daniil on osalenud nii iseseisvalt, kui kooliga koostööd mitmetes kunstiprojektides.

Daniili näitus tARTu galeriis, on tema esimene isiknäitus.

Teised üritused

Info

Kuupäev: 05. 02. 22 - 26. 03. 22

Kell: 12:00 - 16:00

Koht: tARTu pood

Pilet: Tasuta

Kontakt:

Facebook