Naiseliku (Loova) Väe taasäratamine

22.02.2020 UAH-i Sündmus Naistele : Naiseliku (loova) väe taasäratamine Tartus, PaintBar Stuudios (Tule Sip poe kõrvalt trepist üles ja 4ndale korrusele) 17.30-20.

Hea ja ilus Naine! Kas tahad kuulda ühte LUGU - MINU lugu Naisena seda maailma kogedes? Kas oled mõelnud, et kuidas mõned naised küll suudavad nõnda lihtsalt leida tasakaalu töö ja kodu vahel? Kas oled tundnud, et tänapäeva maailm vajab uusi arusaamu meist kui Naistest kui Loojatest ja Eluandjatest ja enam meie naiseliku väe ning oskuste väärtustamist? Kas tahaksid kogeda harjutusi, mis on lihtsalt kasutatavad igapäevaelus, et olla rohkem tasakaalus, kontaktis oma sügavaima naiseliku olemusega ning lõdvestunud olekus hoolimata kõigest?

Mis oleks, kui võtaksid enesele vabaks ühe õhtu väga maagilisel kuupäeval ja lubaksid endal hetkeks täielikult argimöllust välja lülituda?
UAH-i ja PaintBar Stuudio ühises loomes on sündinud väga eriline sündmus AINULT NAISTELE, kuhu oled väga väga oodatud, et taasluua kontakt enda sügavaima ja ürgseima Naiseliku väega ning jagada mõtteid ja tähelepanekuid Naiseks olemise kogemusest teiste õdedega.

Sellel õhtul VÕTAME ME ENESTELE aega, et kuulata omaenda hingesõnumeid ning juhatust, kuidas olla enesega veelgi paremas kontaktis ning seeläbi kogeda suuremat rõõmu ja rahulolu oma olemisest.

Märksõnad selleks õhtuks:
Vestlusring ja kogemuslood
Juhendatud meditatsioon enese ürgse seksuaalsuse ja loovusega kontakti taastamiseks
Isiklikud sõnumid läbi kaartide ning numeroloogia (juhatus edasiseks ning Sinu isiklikud võtmed, kuidas olla enese naiselikkusega paremas ühenduses)
Teeme harjutusi igapäevaseks rahunemiseks ning omaenda keskmes püsimiseks, kui igapäevaelukohustused on ära kurnanud
Tunneme rõõmu Naiseks olemisest.

Sündmusel osalemiseks vajalik eelregistreerimine hetkimeline@gmail.com või kirjutades Uue Ajastu Huvikooli FB lehele postkasti..
Palun võta kaasa oma JOOGAMATT ja pleed (soovi korral ka padi) ja kui tunned, siis ka märkmik ja kirjutusvahend, et oma hingesõnumid enda jaoks kirja panna, mis õhtu jooksul enese käest saada võid. Kaasa võid võtta ka pudeli puhast VETT.

Ruumi hoiab Marin.
Mina olen Marin Mägi-Efert. Olen omandanud BA EMTA Kõrgemas Lavakunstikoolis näitleja erialal (21.lend, lõpetas 2004). Pärast EMTA lõpetamist töötasin vabakutselise näitlejana ühingus, mis moodustati koos sõpruskonnaga 21.lennust. Aastatel 2005-2016 töötasin koosseisulise näitlejana Rakvere Teatris. Aastast 2016 olen tegutsenud vabakutselise näitlejana teatrites ning teinud kaasa nii Eesti seriaalides kui filmides.
Samaaegselt näitlejatöödele olen õppinud erinevaid lõdvestus- ning enesetasakaalustamise tehnikaid erinevatel kursustel ja koolitustel parimate õpetajate juures.
Olen õppinud Reiki Meistriks Stella Shakti juures, läbinud tema juures ka EMF (energiavälja tasakaalustamise) sissejuhatava koolituse, samuti Meta Eft I astme koolituse Kreet Rosin-Pindmaa juures, õppinud energiatööd Kristo Kiviorgi käe all, osalenud Laste Ärksameelsuse Arendamise koolitusel SACH-is jpm. Armastan õppida!!!
Olen abielus ning 2 lapse ema (9 a. ja 2.a.).
Usun, et meie kõigi ülim eesmärk on elada oma elu tõelise iseendana, inspireerides nõnda ka kõiki teisi elamaks oma unistuste elu.

Sündmusel osalemise tänupanus on 20 eurot, mida saad maksta kohapeal sularahas (kui Sul on hetkel rahavooga keerulised lood ja tunned kutset sündmusel osaleda, siis kirjuta mulle ja lepime kokku teisiti).

Kohtumiseni sündmusel, armas, ilus Naine!

Leia meid Facebookis: Uue Ajastu Huvikool (UAH) ning hakka meie jälgijaks ja kui raatsid ja viitsid, siis jäta ka endapoolset tagasidet pärast koolitust või kohtumist, et saaksime jätkuvalt luua just selliseid koolitusi, mis Sind inspireerivad elamaks oma elu puhta iseendana rõõmus, rahus, rikkuses, harmoonias ja armastuses.

Teised üritused

Info

Kuupäev: 22. 02. 20

Kell: 17:30 - 20:00

Koht: PaintbarShop

Pilet: 20 €

Kontakt:

Uue Ajastu Huvikool Facebookis
 
Üritus Facebookis