Mustrimaag stringart mandalate töötuba Tartus!

Kallis hing!

Kutsun Sind osa saama imelisest töötoast, kus õpime looma mandalakunsti. Joonistame igaüks mandala, mis tuleb meie enda alateadvusest ning stringart niidivedamise tehnikaga loome sellest seinadekoratsiooni.

Mandalad on sümmeetrilised kujundid, mis loovad harmooniat ja rahu meie sees. Üksnes mandalate vaatamine juba parandab ja korrastab meie kvantmaailma struktuure.

Läbi stringart kunsti tehnika lisame mandalatele veel mitmedimensioonilised tasemed ja ühendused, mis annavad mustritele erilise sügavuse. Enda tehtud mandalast saab suurepärase vahendi meditatsiooni praktiseerimiseks ka peale seda kui teose loomine on lõppenud, kuna loodud mandala toob kohalolu, sulatades kokku aja ja ruumi, viies meid oma algsesse olemusse - rahulolusse ja õndsusse.

Soovin kutsuda Sind osa saama järgmisest maagilisest töötoast, kus õpime üheskoos ennast tervendama läbi oma sisekosmosest tulevate mustrite esile toomisega siia reaalsusesse. Laeme ennast Puhta Loova Energiaga ja värskendame oma meelt, vaimu ja keha.

Töötoa vältel jagan Sinuga minu enda jaoks sobivat tehnikat, kuidas luua maagilisi pimedas UV valguse käes helendavaid stringart kujundeid.
Õpid ise looma põhilisi mustreid, joonistama mandalat ja siis neid kahte kokku kombineerima. Õpid tegema endale või kellelegi kingiks ilusa, värvilise ja mitme dimensioonilise väeka mandala.

Töötoa kestus on umbes 10 tundi ja see sisaldab endas:
-kõiki vajaminevaid materjale endale 60cm x 60cm teose loomiseks.
-kohapealset õpet, kuidas luua lihtsaid geomeetrilisi mustreid niiti ümber naela kerides.
-õpid joonistama paberile mandalaid ja neid stringart tehnikaga dekoratsioonideks tegema
-puuviljad, snäkid
(Kui soovid lauda omaltpoolt rikastada mõne isevalmistatud hõrgutisega siis on see igati teretulnud :) )
-ruumi koos toetava loova energiaga kunsti tegemiseks

NB! Kuna selle töötoaga täpselt samal ajal toimub Aparaadi tehase hoovis ka Vegan toidupäev siis eraldi suurt toitlustust minu poolt ei toimu (teen kergemad snäkid, puuviljad ja salati).
Lisaks kui ilm on ilus siis on meil võimalus seekord kunsti teha Aparaaditehase hoovis värske õhu käes! :)
Ruum milles kunsti teeme on hoovi sissejalutades kohe paremat kätt, Mahemarketist mööda ja esimene otse jääv uks. Kui sa õiget ust ei leia, siis saad mulle helistada numbril 56509058

Mõned omadused mida stringart mandala kunst aitab meil saavutada:
-Treenida kannatlikust
-Treenida kohalolu
-Treenida loovat mõtlemist
-Treenida täpsust
-Treenida meie intuitiivset mõtlemist (tunnetamist)
-Luua korrapärasust, nii enda sisemaailmas, kui läbi selle ka välismaailmas
-Näha selgemalt seoseid oma elus korduvates mustrites
-Õppida tundma iseennast sügavamatel tasanditel
-Tasakaalustada meie parema ja vasaku ajupoolkera tööd

Energiavahetus:
Registreerides enne 01.05 - 40€
Registreerides pärast 01.05 - 50€
Registreerides pärast 06.05 - 60€
Registreerides pärast 13.05 - 70€
Lapsed koos vanematega on igati teretulnud ja nende eest eraldi maksma ei pea.

Kuna kohtade arv on piiratud siis palun kirjuta mulle oma osalemise soovist. Kindla koha üritusel tagab ettemaks, millest koha üles ütlemisel 50% tagasi maksmisele ei kuulu.

Mõne sõnaga minust endast:
Olen ise käinud läbi elu väga pimedad augud, olles logistika valdkonnas töötanud enamik oma elu ei osanud ma aimatagi, et üks hetk tuleb minu ellu kunst ja kisub mind välja sellest pimedast august kus vaimne eneseareng ja iseenda sisemaailmaga tegelemine tundus mingisugune hookus-pookus millest suure kaarega eemale sai hoitud. Aasta peale stringart kunstiga tegelemist sai vastu võetud samm astuda välja oma mugavustsoonist, lahkuda oma rahaliselt hea kohaga, kuid sisemiselt kannatust toovalt, tööpositsioonilt ja liikuda teadmatusesse mida Elu mulle selle asemel toob. Nüüd, mõned aastad hiljem peale mandala kunsti leidmist, olen ma enda tõelise olemusega saavutanud väga puhta ja eheda kontakti. Armastus nii enda kui välismaailma vastu on kasvanud sõnu kirjeldamatult suureks ja suureneb igapäevaselt vaatamata takistustele ja õppetundidele mida Kõiksus mulle saadab. Usun, et selle kõige alustalaks on stringart kunst ja sümmeetriliste, geomeetriliste ja ruumiliste mustrite loomine läbi selle kunsti tehnika. Minu jaoks on ta kunst mis aitab mul mõtestada palju selgemalt ja lihtsamalt seda maailmaruumi, mis koosneb samamoodi pisikestest kvanttasandil peituvatest mandala struktuuridest. Eelmise aasta lõpus otsustasin järgida oma sisetunnet, jagada seda mida oskan teistega ja seni on kõik töötoad olnud väga avardavad ja ilusad kogemused.


NB! Eelmises töötoas osalenud inimestel on võimalus jätkata oma tööd soovi korral järgnevates töötubades. Selleks kirjuta mulle ja lepime kokku sobiva energiavahetuse. :)

Eelmise töötoa piltide albumi leiad
https://facebook.com/mustrimaag/photos/?tab=album&album_id=303466633488610&mt_nav=1

Oled südamest oodatud!
Mustrimaag

Üritus Facebookis

Teised üritused

Info

Kuupäev: 19. 05. 18

Kell: 10:00 - 20:00

Koht: Armastuse saal

Pilet: 40 € - 70 €

Kontakt:

mustrimaag@gmail.com