Loore Martma: Loovus, loovmõtlemine ja loovad lahendused

Loovus on üks nendest omadustest, mida oodatakse sinult, kui kandideerid uuele töökohale, sead üles mõnd müügi- või turunduskampaaniat, teed perele õhtul süüa või misiganes muud igapäevast toimetust.
Kindlasti oled tabanud ennast aga ennast mõttelt, et mis asi see loovus üldse on? On sulle keegi seda varem selgitanud? Tunned sa tööriistu, kuidas loovust enda heaks tööle panna?
Kuigi me ju teame, et loovus ei tähenda vaid imelisi maale või kauneid heliteoseid, on see siiski miski, mida me arvame, et ühele on antud ja teisele mitte. Ent loovaid lahendusi oleme me igaüks suutnud ju leida - küllap meenub sulle kohe ka just nüüd.
Seetõttu kutsungi sind osa saama ühest sissejuhatavast kursusest, kus teeme tutvust loovmõtlemise erinevate komponentidega, saame ka praktiseerida mõningaid harjutusi ning lühikursuse lõpuks ka ise ühe loova teo ellu kutsuda. Millise? Siinkohal pole sinu loomingule piire pandud - pigem oled oodatud neid piire nihutama.
Loore Martma on vabakutseline looja - nii helis, sõnas kui pildis. Olles pisut enam kui kümnendi olnud seotud teatrivaldkonna ning etenduskunstidega, on ta leidnud mitmeid vahendeid, mida õppida näitlejatelt ning siis rakendada oma tööle, olenemata erialast. 2016. aastal kaitses ta Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Lavakunstikoolis oma magistritööd pealkirjaga “Läbipõlemiskunst”. Andunud psühholoogiahuvilisena jätkab ta oma uurimust psühholoogilise heaolu teemadel Tallinna Ülikoolis doktoriõppes, Tervisekäitumise ja heaolu erialal ning täiendõppes Tartu Ülikoolis psühholoogia erialal.
Tegemist on kolmest kohtumisest koosneva kursustesarjaga. Esimene kohtumine toimub 21. jaanuaril Loovstuudios. Teine kohtumine 4. veebruaril Zoom keskkonnas ja kolmas kohtumine 25. veebruaril taas Loovstuudios.
Koolituse hind: 50€
Juhendaja: Loore Martma
Kestus: 2h


Loovstuudio asub Aparaaditehases - uks nr 1 (Riia tn) või uks nr 9 (sisehoov) teisel korrusel.
Oleme stuudios viibimiseks loonud kõik nõuetele vastavad tingimused. Ruumi on igale osalejale piisavalt ja isegi natuke rohkem. Meil on hea ventilatsioonisüsteem. On olemas maskid ja desovahendid.
Oled hoitud ja oodatud!

Teised üritused

Info

Kuupäev: 21. 01. 21

Kell: 18:00 - 20:00

Koht: Loovstuudio

Pilet: 50€

Kontakt: