LOENG // Kuidas mõjutab vaagna ja lülisamba asend meie tervist?

10. juunil tuleb meile Ashtanga Jooga Kooli külla Yumeiho Estonia. Esinevad Ene Mõttus (dan 4 terapeut) ja Ira Meinveld, Kairi Sommerman, Taavi Maiste (2 dan terapeudid).
Saame täpsemalt teada, miks vaagen meie tervises nii olulist rolli mängib ja kuidas yumeiho teraapia selles osas abiks on. 

Osalejal on võimalik saada lülisamba ja vaagna paigas oleku analüüsi ja soovitusi edaspidiseks.
Oodatud on kõik joogakooli õpilased ja ka teised pereliikmed, kellel on muresid alaselja või liigestega, ning muidugi ka niisama uudistajad! Peale loengut toimub ühine arutelu ja koos olemine Sofa Office'is.

Toimumisaeg: 10.00-11.30
Asukoht: Aparaaditehas, Stuudio Samm (Sissepääs Kastani tn poolsest uksest, III korrus)
Osavõtutasu 10 eurot, lapsed tasuta.
Peale ühist töötuba on võimalik teha eraseanss maksumusega 10 eurot.
Registreeri: ashtangajoogatartu@gmail.com
Võimalik osalemine interneti vahendusel, palume sellest varasemalt teada anda!

Yumeiho on Jaapani manuaalteraapia tehnika (tõlgituna "elujõu tugevdamise meetod")
Selle looja - Saionij Masayuki on veendunud, et peaaegu kõik haigused ja vaevused-hädad saavad alguse meie keharaskuse valest jaotumisest vasaku ja parema jala vahel. See on tingitud vaagna kaldest, kas ühele või teisele poole. Vaagna piirkonda võib võrrelda maja vundamendiga, millele kõik ülejäänu toetub. Paljud teraapiad üritavad nõnda öelda "seinu" sirgeks ajada, aga sellel on ainult väga lühiajaline efekt.

Yumeiho keskendubki vaagna piirkonna nihutamisega tagasi tema loomulikku algasendisse, l lisaks lülisamba, puusaliigeste ja paljude teiste liigeste korrektsiooni.
Yumeiho tehnika on kombinatsioon manuaalterapeudilistest võtetest koos pehmekoe süvamassaažiga. Enamus manuaalteraapiaid tegeleb ainult lülisamba korrektsiooniga, klassikaline massaaž ainult pehmekoe mõjutamisega.

Yumeiho teraapia seansi ajal kasutatakse enam kui 10 erinava piirkonna liigeste korrektsiooni, lisaks pehmekoe süvamassaaž.

Teraapia looja väidab, et vale vaagna ja lülisamba asend ongi enamuse haiguste algpõhjuseks.
Tänapäeva meditsiin ravib ainult nõnda öelda avaldunud sümptomeid, vastupidiselt yumeihoteraapiale.

Teised üritused

Info

Kuupäev: 10. 06. 23

Kell: 10:00 - 11:30

Koht: Stuudio Samm

Pilet: 10€

Kontakt:

Sündmus Facebookis
Stuudio Samm koduleht