Linnalaager - liikumine teeb rõõmsaks!

Tulemas on ülitore linnalaager Stuudios Samm.

Neli energilist ja rõõmsameelset õpetajat, Evelyn, Linda, Maili ja Ott ootavad 1.-3. juuli laagrisse lapsi vanuses 7.-9. ja 10-13 eluaastat.

Laager toimub Aparaaditehases asuvas Stuudios Samm, aga ilusate ilmade korral on meil varuks plaan toimetada õues.
Laager algab 9.30 hommikul ja lõppeb, kui jaks otsas 18.00 õhtu, lisaks tantsutrennidele saame kõhud täis, üldfüüsilislt trenni, mängida ja meisterdada.

3. juulil 17.30 võtame otsad kokku ja jagame põnevamaid palasid vanematega!

Laager sobib hästi lastele, kes armastavad tantsida ja soovivad arendada enda loomingulisust, kehatunnetust ja improvisatsioonilisi oskusi.
Lisaks tantsulisele liikumisele pakume laagris lastele lõbusat üldfüüsilist treeningut.
Kõik õpetajad omavad kogemust lastega töös ning on väga sõbralikud.

Laagris me
• äratame keha ja meele hommikuvõimlemisega
• joonistame, värvime, voolime, peame aaretejahti
• jutustame muinasjutte ja loome ise lugusid kasutades tantsulist sõnavara
• teeme üldfüüsilist liikumist, aga ka puhkame
• õpime märkama oma tundeid ja mõtteid, neid väljendama läbi tantsu
• mõnus lõõgastav peamassaazi õpituba
• improvisatsiooni õpituba koos elava muusikaga
• loovliikumine läbi loomaliku liikumise
• õpituba lõbusate vahenditega, koreograafia loomine
• ja muud......

Linnalaagri tasakaalupanus on 99 eurot lapse kohta, ühest perest kahele lapsele 77 eurot lapse kohta. See sisaldab kahte söögikorda ning vahepalasid, loovtegevuste vahendeid ja
laagrimeeneid.

Tasakaalupanuse ettemakse 33 eurot palume tasuda hiljemalt 22. juuniks Deepdance OÜ arvelduskontole: SEB EE091010220210798228, selgitusse linnalaager ja lapse nimi. Ülejäänud tasakaalupanusest palume tuua esimesel laagripäeval sularahas.

Palume osalussoovist teada anda aadressil et.tants@gmail.com.
Mida varem, seda parem, sest kohtade arv on piiratud, kuid hiljemalt 22.06.2020.
Samuti on väga teretulnud kõik lisaküsimused samale aadressile :).

Evelyn Tuul
Olen laste ja suurte jooga tundide juhendaja, samuti tantsukunstnik ja tantsu õpetaja. Hetkel olen Stuudio Sammu üks asutajatest ja juhendan seal nii laste kui ka suurte tantsu ning jooga tunde. Eelnevalt olen töötanud erinevates tantsukoolides, osalenud õpetaja ja kasvatajana paljudes laagrites. Minu arvates on loovus inimesele elus nii väärtuslik ja selle sütitamine lastes on olnud minu pikem eesmärk. Mille läbi olen viimased aastad keskendunud just mängulisusele laste jooga tundides, loovtantsule ja improvisatsioonile.

Linda Tusti
Olen armastanud tantsimist 1. klassist peale ning see viis mind välja Viljandi kultuuriakadeemia tantsukunsti erialani. Olen enda tantsuteel katsetanud erinevate tantsustiilidega - jazz, tänavatants, karaktertants. Viljandi on mulle õpetanud kõigele muule kaasagset tantsu ja loovtantsu. Loovtantsu pean praegu endale kõige südamelähedasmeks. Soovin õpetada seda kui ka teisi tantsulisi teadmisi uutele tantsusõpradele, et nende tantsutee võiks olla põnev ja kesta kaua!

Maili Koorep
Olen tegelenud tantsimisega pisikesest peale tantsides erinevates tantsustuudiotes. Armastan eristiilide tundmaõppimist ning olen osalenud mitmetel tantsufestivalidel ja
tantsulavastustes. Olen juhendanud laste tantsurühma ning töötanud noortelaagrites nii Eestis kui välismaal. Soovin südamest oma tantsurõõmu ka kõigi teistega jagada pöörates erilist tähelepanu liikumise mängulisusele ja muusika tunnetamisele.

Ott Hang
Olen elukutselt lumelaua ja mäesuusa instruktor. Olen mitmeid aastaid erinevates riikides üle maailma tuhandetele inimestele õpetanud, kuidas mägedes liigelda ja rõõmu tunda.
Lisaks instruktori tööle olen ma kevadeti ja sügiseti Šveitsis lapsi loodusega harivates laagrites juhendanud ja õpetanud. Lapsed koonduvad sinna maailma eri nurkadest ja me seikleme Šveitsi alpides ning lõbutseme vahvaid mänge mängides. Sport on olnud mul veres sünnist saati ja armastan liikumist mistahes moel...eriti meeldib mulle ahvi kombel puude otsas ronida.

REGISTREERI: et.tants@gmail.com

Teised üritused

Info

Kuupäev: 01. 07. 20 - 03. 07. 20

Kell: 09:30 - 18:00

Koht: Stuudio Samm

Pilet: 99 €

Kontakt:

Stuudio Samm koduleht

et.tants@gmail.com