Laste Maa & Ilm lastetoodete disainiturg

Kauplus Laste Maa&Ilm annab teada!

Tartus Aparaaditehase Taskupargis toimub Eesti väiketootjate lastekaupade müük ja samal ajal ning samas kohas leiab aset ka lasteasjade taaskasutuslaat.

Üritus toimub laupäeval 19.08 kella 11-16.

Osalema ootame ettevõtteid, kes valmistavad Eestis lastele suunatud tooteid või käsitööd. Müügilaua kohatasu on 20 €+km. Täpsem info ja registreerimine alates 26.08.17 kuni 13.08.17. Oma soovist osaleda anna teada Pillele pille@vippa.ee (5137579).

Taaskasutuslaadal saavad lapsevanemad müüa oma mudilastele väikeseks või seisma jäänud lasteasju (riided, jalanõud, mänguasjad, lasteraamatud jms lastetarbed). Vajalik on etteregistreerumine! Kohtade arv on piiratud. Osalustasu 5 € (sisaldab väikest müügilauda ca 1 m x 50 cm).

Eraisikutele algab müügikohtade registreerimine 14.08.2017. Varasemaid kirju arvesse ei võta. Kontakt: krista@vippa.ee (53328663)

Oma registreerimissoovi saatmisel kirjuta kindlasti järgmised andmed:
* osaleja nimi;
* telefoninumber;
* e-mail, millele saadame info.

Külastajatele on üritus tasuta ja toimub iga ilmaga!

Aparaaditehases samal ajal palju häid eripakkumisi ja üllatusi lastele....

NB! LMI laat ei ole mõeldud kauplemiseks äriettevõtetele, kes müüvad väljaspool Eestit toodetud kaupa. Ootame müüma AINULT Eesti disainerite loomingut!
Samuti ei oota laadale kauplejaid, kes müüvad edasimüügi eesmärgil soetatud riideid jms lastekaupa, mille sihtgrupiks ei ole lapsed. Tegemist on taaskasutuslaadaga!

Disainiturg Facebookis

Teised üritused

Info

Kuupäev: 19. 08. 17

Kell: 11:00 - 16:00

Koht: Aparaaditehase Taskupark

Pilet: Tasuta

Kontakt:

pille@vippa.ee