Laste Maa & Ilm lastetoodete disainiturg

Esmakordselt toimub Tartus Aparaaditehase Taskupargis Eesti väiketootjate lastekaupade müük ja samal ajal ning samas kohas leiab aset ka lasteasjade taaskasutuslaat.

Osalema on oodatud ettevõtteid, kes valmistavad Eestis lastele suunatud tooteid või käsitööd. Müügilaua kohatasu on 20 € +km. Täpsem info ja registreerimine alates 27.07.17. Oma soovist osaleda anda teada Pillele - pille@vippa.ee (5137579).

Taaskasutuslaadal saavad lapsevanemad müüa oma mudilastele väikeseks või seisma jäänud lasteasju (riided, jalanõud, mänguasjad, lasteraamatud jms lastetarbed). Vajalik on etteregistreerumine! Kohtade arv on piiratud. Osalustasu 5€ (sisaldab väikest müügilauda ca 50cm).

15. juulil toimuvale laadale algab eraisikute registreerimine 10.07 2017. Varasemaid kirju arvesse ei võta. Kontakt: krista@vippa.ee (53328663)

Oma registreerimissoovi saatmisel kirjuta kindlasti järgmised andmed:
* osaleja nimi;
* telefoninumber;
* e-mail, millele saadame info.

Registreerimiskirjadele vastame hiljemalt 12. juuli õhtuks, kus anname teada, kas mahtusite müüjate hulka või olid sinu registreerimiskirja saabumise ajaks kohad juba täis.

Külastajatele on üritus tasuta!

Aparaaditehases samal ajal palju häid eripakkumisi ja üllatusi lastele....

NB! LMI laat ei ole mõeldud kauplemiseks äriettevõtetele, kes müüvad väljaspool Eestit toodetud kaupa. Ootame müüma AINULT Eesti disainerite loomingut!
Samuti ei oota laadale kauplejaid, kes müüvad edasimüügi eesmärgil soetatud riideid jms lastekaupa, mille sihtgrupiks ei ole lapsed. Tegemist on taaskasutuslaadaga!

Täika Facebookis

Teised üritused

Info

Kuupäev: 15. 07. 17

Kell: 11:00 - 16:00

Koht: Aparaaditehase Taskupark

Pilet: Tasuta

Kontakt:

krista@vippa.ee