Kontsert // Zahir / Shelton San / Wrupk Urei

Zahir
GUITARTROUBLE SINCE 1993.
Kohe pärast sündimist aastal 1993 ERKI lasketiirus viskus Zahir kohaliku keldriskeene tabamata imeks, keda hea õnne või õnnetuse korral harva laivis näha sai - Zahir veetis parima osa sellest sajandist täielikus obskuursuses, viimistledes oma helirelvi, abiks ainult alateadvus. Kui esimehe Tambucho jõhkra ning andestamatu lähenemise tasakaaluks kõlavad teise kitarristi, muheda Don Rauli mahemeloodiad, sai kiiresti selgeks, et pärast kolmanda kitarri (jah, bass puudub), mis kannatab Maike piinava käe all ning halastamatu trummari Kiina lisamist, on Zahirist saanud 21. sajandi iga majapidamise õudusunenägu #1.
Kuigi parima maitseelamuse saamiseks on soovitatav Zahiri tarbida toorelt ning otse lavalt, pole ka viimane album What Noise? peaaegu sama energiaga 'parim enne' kuupäeva kuidagi ületanud ning tervitab sind rock'n'roll'i ääremail, kerget kahtlust tekitava naeratusega.
https://zahirtheband.bandcamp.com/album/what-noise

Shelton San
Shelton San loob heliarhitektide kombel kaosest tumedaid, hüpnootilisi atmosfääre, milles vokaal balansseerib tihti laulmise ja karjumise vahel. Need on massiivsed, vahel kaunilt toored heliväljad, millest on tulutu otsida mõistuspärase ja irratsionaalse tasakaalu. Bändi lood on läbimõeldud ja viimistletud, kuid mitte kunagi steriilsed ega monotoonsed. Bänd tegutseb 2002. aastast.
https://soundcloud.com/.../shelton-san-steptrouble...

Wrupk Urei
Wrupk Urei on salapärane viiejalgne kass lastejoonistuselt Kuressaare kaubamaja seinalt. Milline on tema tegelik päritolu, ei tea keegi. Mingil kombel õnnestus sel olendil veenda viieliikmelist Tartu fusion-ansamblit ennast tema järgi nimetama ning selle meediumi kaudu levitab ta oma muusikalisi ideid tänase päevani. Wrupk Ureile näib muusikas meeldivat stiililine kirevus, meeleolude äärmuslik vaheldumine, aga ka tantsulisus ja veidrad taktimõõdud. Wrupk Urei on andnud välja kolm pikka albumit pealkirjadega „Kõik saab korda“, „Teahupoo“ ja „WU WEI“.
https://wrupkurei.bandcamp.com/

Sündmus Facebookis

Teised üritused

Info

Kuupäev: 10. 09. 21

Kell: 21:00 - 00:00

Koht: Armastuse saal

Tasuta

Kontakt: