KONTSERT // Salajane albumi eelkuulamine : Anna Lea "Public Transportation"

16. mail avaneb kirglikumatele muusikaarmastajatele võimalus tulla kaema kulisside taha, kuidas sündis lauljatari Anna Lea peatselt ilmuv stuudioalbum.

Tartus, Aparaaditehase Armastuse Saalis toimub albumi "Public Transportation" eelkuulamisõhtu, kus laulja avab lugude tausta, räägib nende salvestamisprotsessist, kaasmuusikutest, valudest, rõõmudest ja kõigest muust, mis albumi avaldamisega kaasneb. Ühtlasi saab eksklusiivselt kuulata veel avaldamata albumi lugusid lausa kaks nädalat enne albumi tegelikku ilmumisaega. Kostitame külalisi ka tervitusjoogiga ja avatud on baar!

Ära jää sellest võimalusest ilma ja ole üks esimestest, kes neid lugusid kuulata saab.
Õhtut modereerib reporter Hilary Karu

DJ puldis on Sorrification
Ajakava:
19.00 Uksed
19:30 Eelkuulamine ja modereeritud vestlus artistiga
21.30 DJ Sorrification
---
Anna Lea on noor ja andekas laulja ning laulukirjutaja, kelle lai häälekasutus ja oskus sujuvalt mängelda erinevate muusikastiilide vahel peegeldub tema loomingus. Tema tekstid on filosoofilised ja mõtisklevad, põimides endasse emotsioone nii läbi huumori kui ka valulike tõdemuste. Laulja muusika kaigub erinevate stiilide piirimail - muusikat on nii eesti kui inglise keeles, klassikalise jazzi armastajale, kergema harmooniaga popi, rütmika funky, võimsa vokaaliga souli ja jazziseguse fusioni nautijale. Selle kõik seob kokku ühtseks tervikuks osavate muusikute ühte hingamine ja graatsiline interpretatsioon.

Anna Lea Haamer Quintet on noore laulja omanimeline ansambel, mis tegutseb alates 2019. aasta sügisest.

Quintet sai kokku pandud armsatest sõpradest ja väga headest muusikutest, et salvestada Anna Lea omaloomingulist muusikat. Nüüdseks on nad tegutsenud vahelduva eduga juba 4 aastat. Olgugi, et tegemist on veel üsna värske ja vähetuntud koosseisuga on nad andnud kontserte Philly Joe´s jazziklubis Tallinnas, Aparaaditehases Tartus, Tudengijazzi lavadel ja Juu Jääb festivalil. Aastal 2020 ilmus neil Anna Lea muusikaga debüüt lühialbum “Prospects”.


 Kuupäev: 16.mai
 Algus: 19:00
 Koht: Armastuse Saal (Tartu, Aparaaditehas)
Piletid eelmüügis 7€ (fienta) , kohapeal 10€ (arveldamine sularahas)
Anna Lea spotifys: https://open.spotify.com/track/4ZzwB9iVjfVcYEOxqfx2nD...

Teised üritused

Info

Kuupäev: 16. 05. 24

Kell: 19:00 - 23:00

Koht: Armastuse saal

Pilet: 7€

Kontakt:

Facebook