Kontsert // INTER OMEGA • SURGENT • ÆØNS

(16+)
Pilet : 12 EUR
Eelmüük: steven@muusikamaja.ee
(Kirjuta: IO Gig 16.04)
Algus 19:00
Lõpp 23:00

INTER OMEGA
Inter Omega on Tartust pärit viieliikmeline progressiivset metal-muusikat viljelev bänd, kelle muusika on inspireeritud ansamblitest nagu Periphery, Tesseract, and Meshuggah. Nende debüütalbum keskendub inimelu potentsiaalile ja vaimsele jõule. Inter Omega uuemad singlid põhinevad tähendusrikastel hetkedel iga bändiliikme elust.
Inter Omega – Untethered: https://bit.ly/3ItpS0m
Facebook: https://bit.ly/3KPYsUa

SURGENT
Surgent on death metalit viljelev nelik, mille segu vanakoolist ja moodsamatest mõjutustest mõjub värske tõlgendusena ammu tallatud rajast pikaaegsemalegi metali fännile. “Kõik meie lood on purustavalt rasked ja vürtsitatud veidrate taktimõõtudega, kuid samas on siduvaks materjaliks Gojirast ja Devin Townsendist mõjutatud meloodilised partiid ning laulude selge struktuur,” räägib kitarrist Jaan Varts. Surgenti moodustavad Eesti rocki ja metali pikaaegsed tegijad Jaan Varts kitarril ja bassist Jüri Tarkpea Horricane’ist, Paeanist tuntud laulja Endrik Salak ning Ocean Districtsi ning paljude muude nimekate rock bändide trummar Sten Loov.
Surgent – Beast of Prey : https://bit.ly/3wtRKPw
Facebook: https://bit.ly/3qk03d6

ÆØNS
ÆØNS on Tartust pärit neljaliikmeline ansambel mis on koos tegutsenud 2018. aastast. Nende muusika on inspireeritud sünge fantaasia temaatikast ning bändidest nagu Silent Planet, Spiritbox ja The Devil Wears Prada. Nende debüütalbum "The Rotten Unknown" oli Eesti Muusikaauhinnad 2022 Aasta Metalalbumi nominent!
ÆØNS – Gray Sky: https://bit.ly/3JxZofO
Facebook: https://bit.ly/3N7wR2u

Teised üritused

Info

Kuupäev: 16. 04. 22

Kell: 19:00 - 23:00

Koht: Erinevate Tubade Klubi

Pilet: 12€

Kontakt:

Facebook