Kogume Kogos

Kogo galerii kunstioksjon 5. juunil ja veel palju võimalusi toetamiseks!

Kogo galeriil on käimas rahakogumiskampaania Kogume Kogos, mille tähtsaim osa on 5. juunil Aparaaditehases ja virtuaalselt toimuv kunstioksjon.

Oksjonilt ja kogu kampaaniast saadud tulu suuname kogukonda ja kunstnikele. Oleme kogukonna laialdasemaks kaasamiseks arendamas oma publikuprogrammi, toome oma näitused ka virtuaalkeskkonda, et soodustada kunsti ostmist, aitame Eesti kunstnikel rahvusvaheliselt võrgustuda, osaledes kunstivaldkonna olulistel sündmustel – sel sügisel Liste Art Fair Basel kunstimessil Šveitsis, mis on üks olulisemaid kaasaegse kunsti messe maailmas.
Kunsti müümise kõrval arendame ka teisi teenuseid, et tuludega kulusid katta, samuti jätkame taotluste kirjutamist kõikvõimalikesse fondidesse, kuid vajame praegu nende mitme suure sammu tegemiseks ka Sinu abi.
Sa saad abistada näiteks nii:
_osaledes meie oksjonil, kus tulevad enampakkumisele 40 visandit ja teost 21-lt kunstnikult Eestist ja mujalt, kellega oleme oma aastate jooksul koostööd teinud. Kõik tööd on kunstnike poolt annetatud. See oksjon on hea koht ka esimeseks kunstiostuks, sest hinnad on sõbralikud. Registreeru oksjonile hiljemalt 04.06 (link allpool);
_tehes ühe lihtsa liigutuse meie Patreoni lehel, kuid aidates meid igakuiselt sellega oluliselt. Iga euro loeb, päriselt;
_ostes kunsti, mida näed meie kodulehel. Tehes ostu enne 5. juunit, võid saada kaks VIP-pääset Liste Art Fair Baselile 2021;
_osaledes meie ühisrahastuskampaanias Kickstarteris, mille kuulutame välja pärast oksjonit;
_tehes annetuse vabalt valitud summas meie kontole, kui ükski eelnevatest ei ole päris see, aga tahaksid ikkagi kaasa aidata.

Oksjonipäeva kava:
14:00 Sissejuhatavad sõnad Gea Kangilaski, Tartu abilinnapea, Liina Raus, Kogo asutaja
14:20 Liste tutvustus Baselist, Johanna Kamm, Liste Art Fair Baseli direktor
14:30 Kristi Kongi tuur tema isikunäitusel „Sädelev täht, Magenta. Oli see unes või oli see ilmsi?"
15:00 Pariisis residentuuris olev Kogo galerii kuraator Šelda Pukite teeb stuudiovisiidi maalikunstniku Sabīne Vernere stuudiosse.
15:20 Kohvipaus
15:35 Oksjon – Esimene osa
16:45 Kohvipaus
17:00 Oksjon – Teine osa
18:00 Programmi lõpp, suhtlemine


Aitäh!
Kogo galerii tiim

Teised üritused

Info

Kuupäev: 02. 06. 21 - 05. 06. 21

Kell: 10:00 - 22:00

Koht: Kogo galerii

Pilet: Tasuta

Kontakt:

kogo@kogogallery.ee
+372 5560 7971
kogogallery.ee

Facebook