Karloova beebihommik

8. detsembril tuleb meile taas külla beebimänguasjade tootja Karloova koos füsioterapeut Maarja Sädega. Maarja mängib ja võimleb beebidega kasutades Karloova lelusid ning jagab värsketele emmedele nõuandeid beebi arengu ja arendamise teemadel.

Et meil oleks mõnus end liigutada, siis toimub üritus kahel kellaajal - 11.30 ja 13.15.

Vajalik on etteregistreerimine. Selleks märkige ürituse lehel ennast "Tulijaks" või andke oma tulekust teada koolitused.LMI@gmail.com (vastame kõigile kirjadele, ka siis kui grupp on juba täis).

Osalustasu on 5€.

Oodatud on kõik kuni aastased lapsed! (Mis ei tähenda aga seda, et suuremad õed ja vennad ei võiks endale samuti poes tegevust leida :)).

Sellel päeval saate kaupluses Laste Maa&Ilm kohtuda ka Katri Voikaga, kes on nende imearmsate Karloova mänguasjade üks loojatest. Ta on valmis teie küsimustele vastama ja andma nõu beebimänguasjade valimisel.

Samuti on kõik Karloova tooted 20% soodsama hinnaga. Kaupluses Laste Maa&Ilm on sellel päeval enneolematult suur kogus Karloova beebimänguasju (k.a. suured tegevustekid).

Karloova on kodumaine pereettevõte, kus valmistatakse beebidele tekstiilist tegelustekke, mänguasju ning lastetoa sisustuselemente. Kõik tegelusasjad valmivad käsitööna, hoolikalt igale õmblusele tähelepanu osutades. Toodete ohutus on põhjalikult läbi mõelnud, mistõttu on kangad ökoloogilisest puuvillast ning kõik mänguasjad vastavad Euroopa Liidu nõuetele kandes CE-vastavusmärgist. Karloova tegelusasjad pakuvad lapsele rohkelt mängulusti samaaegselt tema motoorikaoskusi arendades. Lapsed õpivad läbi mängu, seega teeme neile selle mängu avastusrohkeks ja arendavaks! Lähemalt saad Karloova kohta uurida http://karloova.ee/et.

Maarja Säde on tunnustatud füsioterapeut, kes on õppinud Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonnas füsioteraapia eriala ning omab terviseteaduste magistrikraadi. Lisaks on ta ka ema kahele põnnile. Maarjal on äsja ilmunud raamat „Minu aktiivne beebi – arendavad harjutused sünnist esimese sammuni“, kus on kirja pandud olulisemad beebi arenguga seotud küsimused.

Beebihommik Facebookis

Teised üritused

Info

Kuupäev: 08. 12. 17

Kell: 11:30 - 15:00

Koht: Laste Maa ja Ilm

Pilet: 5 €

Kontakt:

koolitused.LMI@gmail.com