Karloova beebihommik

Lastekaitsepäeval (1.06) oleme külla kutsunud beebimänguasjade tootja Karloova koos füsioterapeut Maarja Sädega. Maarja mängib ja võimleb beebidega kasutades Karloova lelusid ning jagab värsketele emmedele nõuandeid beebi arengu ja arendamise teemadel.

Sellel lustakal päeval saate kaupluses Laste Maa&Ilm kohtuda Katri Voikaga, kes on nende imearmsate Karloova mänguasjade üks loojatest. Ta on valmis teie küsimustele vastama ja andma nõu beebimänguasjade valimisel.

Ürituse algus on 11.30 ning vajalik on etteregistreerimine. Selleks märkige ürituse lehel ennast "Tulijaks" või andke oma tulekust teada lastemaajailm@gmail.com.

Oodatud on kõik kuni aastased lapsed! (Mis ei tähenda aga seda, et suuremad õed ja vennad ei võiks endale samuti poes tegevust leida :)).

Karloova on kodumaine pereettevõte, kus valmistatakse beebidele tekstiilist tegelustekke, mänguasju ning lastetoa sisustuselemente. Kõik tegelusasjad valmivad käsitööna, hoolikalt igale õmblusele tähelepanu osutades. Toodete ohutus on põhjalikult läbi mõelnud, mistõttu on kangad ökoloogilisest puuvillast ning kõik mänguasjad vastavad Euroopa Liidu nõuetele kandes CE-vastavusmärgist. Karloova tegelusasjad pakuvad lapsele rohkelt mängulusti samaaegselt tema motoorikaoskusi arendades. Lapsed õpivad läbi mängu, seega teeme neile selle mängu avastusrohkeks ja arendavaks! Lähemalt saad Karloova kohta uurida http://karloova.ee/et.

Maarja Säde on tunnustatud füsioterapeut, kes on õppinud Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonnas füsioteraapia eriala ning omab terviseteaduste magistrikraadi. Lisaks on ta ka ema kahele põnnile. Maarjal on äsja ilmunud raamat „Minu aktiivne beebi – arendavad harjutused sünnist esimese sammuni“, kus on kirja pandud olulisemad beebi arenguga seotud küsimused.

Beebihommik Facebookis

Teised üritused

Info

Kuupäev: 01. 06. 17

Kell: 11:30 - 12:30

Koht: Kauplus Laste maa & ilm

Pilet: Tasuta

Kontakt:

lastemaajailm@gmail.com