Kaose lõpp

Kaose Koguduse näituse “Retrospektiiv” lõpetamine toob kokku kõik näituse jooksul loodu ja kogetu. Korraks veel manifesteerub kaosemäng kivides ja hajub siis tagasi igikestvasse festivali. Kohal on Kaose Kogudus ja kaasteelised, esitletakse raamatut ja plaati, nautida saab kivispaad ja erinevaid esinemisi. Päeva üks tippsündmusi on kivioksjon, kus on võimalik soetada nii näitusel loodut kui ka näituse keskmes olnud kuut tonni kive. Oodatud on igasse vanuse- ja hinnaklassi kuuluvad olendid!

Ajakava

Kogo Galeriis
12:00 Dr Lille loengud kividest ja nunnudest kassipoegadest III
18:00 Margit Lõhmuse jutukogu "Sterne" esitlus
19: 00 Kivispa Kogo galerii ees
20.00 Kivioksjon & gaala Ann Ideoni toitudega

Armastuse saalis
21:00 Live: Dora Bleu
22:00 Live: Gatesleeper “Inertia” plaadiesitlus
23:00 Live: Martiini, Uku Masin
+ DJ Kersten Kõrge


Dr Lill

Dr Lil on tunnustatud teadlane ja kunstnik, kelle tööd on leidnud kajastamist väljaspool Elvat.

http://www.tartuekspress.ee/index.php?page=1&id=4745


Margit Lõhmus

Margit Lõhmus on kunstnik ja kirjanik. Tema debüütraamat "Sterne" koondab jutte aastatest 2002–2019. Lõhmuse juttude keskne teema on naise seksuaalsus – valdkond, mida on eesti kirjanduses seni käsitlenud üsna vähesed, iseäranis naise kui agendi seisukohalt. Esitlusel vestleb temaga luuletaja Kelly Turk.

https://kultuur.err.ee/308387/margit-lohmus-uriin-termoses-ehk-enesearmastus
https://ekspress.delfi.ee/areen/joulujutt-taksojuht-purustaklaasid-margitlohmus?id=84740555


Kivioksjon

Unikaalne võimalus saada osa selle aasta suurimast kapitalistlikust orgiast. Müügil kuus tonne kive ja valimik näituse jooksul valminud taiestest!


Ann Ideon

Kaos köögis tähendab lagunemist, kokkukukkumist, hävingut. Iga kokk teab - see on lubamatu! Köök on armee ja teater: kui kardin tõuseb, pead olema omal kohal, valmis ja sooritama. Pead olema. Vahel tahaks aga olla mitte valmis, teha nimme katki ja vaadata, mis sisu välja voolab. "Katki tehtud kööki" uurib toiduinstallatsioonis kokanduslik (k)reaktiivmootor Ann


Dora Bleu

Dora on New Yorgi trubaduur, poeet ja kirjandusteadlane. Tema muusika tegeleb isiklike ja intiimsete kogemuste uurimisega, vahenditeks akustilise kitarri veidrad kajad ja hääl. Dora looming pole läbinisti komponeeritud ega ka improviseeritud, laulude eesmärk on lõhkuda žanrite piire, segada loojutustamist ja teksti trauma, haavatavuse ja toorusega. Ajakiri The Wire iseloomustab Dora muusikat: "Ta koob pikaldasi jutukangaid.. üldine meeleolu on pahatahtlik ja tume… Tema helikeel on sama lohutav kui silmuse krudin, mida pingutab keerlev laip."

https://dorableu.bandcamp.com


Gatesleeper

Gatesleeper-i juured on alguse saanud visuaalkunstidest ning on katkematu jadana kasvanud eksperimentaalsest mürast universaalse tunnetuse suunas. Kognitiivsed protsessid ning empiiriline maailmatunnetus sulavad modulaarsünteesaatorite abil abstraktseteks helimaastikeks, mille keskmes on teadmisest rikkumata seisund. "Inertia" on Gatesleeperi debüütalbum, mille esmaesitlus toimub Kaose Koguduse näituse "Retrospektiiv" lõpuüritusel.

https://soundcloud.com/gatesleeper
https://gatesleeper.bandcamp.com


Martiini

Asukoht. Manifest. (olemas madal võnke sviit ´base talu´) mäe alla sõidate sealt hallist kajast vasakult edasi, kuni paremat kätt tuleb vastu esila koos kollase kajaga ning pool mäge, siis näete punast kaja rohelisega ning sõidate sildi "base talu" soovi peale. Asukoht. (olemas kõrg võnke sviit `base talu`) mäe sisse sõites sealt punasest [Ü: ] kajast läbi, tundes oranži kaja, kõla: [U : ], edasi otse üles [O: ]-kollane kaja, siis näed rohelist või roosat kaja [A : ], seejärel sajab helesinine [E : ], mispeale ilmub tumesinine [I : ], kõige krooniks veeb [AUM]. Manifest. Asukoht.

https://soundcloud.com/martiini


Uku Masin

Kaose Koguduse peamasinist

https://soundcloud.com/zuks-1


DJ Kersten Kõrge

https://soundcloud.com/bastardzenbeastfunkKogo galeriis toimuv: tasuta
Armastuse Saalis: pilet 3 €

Teised üritused

Info

Kuupäev: 21. 06. 19

Kell: 12:00 - 01:00

Koht: Kogo gallery / Armastuse saal

Pilet: Tasuta / 3 €

Kontakt:

kogo@kogogallery.ee
Facebook