Kakao ja lauluring

Kutsume sind laulma ja kakaod nautima 25. novembri keskpäeval kell 13.00 Aparaaditehases Tartu Ashtanga Jooga Koolis (sissepääs Kastani tänavalt, uks nr 2, 0 korrus). Sündmuse orienteeruv kestus on 2 tundi. Sedapuhku toimub lauluring tavapärasest varasemalt, et peale laulmist ja kakao joomist oleks võimalus ringis tekkivat head energiat oma ülejäänud päevas kasutada.
Ruumi hoiavad Egle ja Marie, kes mõlemad tegutsevad muusikalises koosseisus Metsahaldjad.
Ringis pakume kakaod, mis aitab tulla kohalolusse ja lõdvestusse ning aitab avada häält, et üheskoos oleks julgem laulda.


Egle:
“Muusika ja laulmine on minu ühed lemmiktegevused, mis toovad mulle suurt rõõmu ja õnnetunnet. Olen nüüdseks teinud selliseid lauluringe kaks aastat ja need on aidanud mul nii muusikaliselt kui ka sisemiselt palju areneda. Olen õppinud mitmeid erinevaid pille, kuid hetkel on suurimaks pühendumuseks kitarr, millel ennast väljendada.”
Marie:
"Olen oma tee laulmise ja pillimängu juurde leidnud just tänu sellistes ühislaulmistes osalemisele. Helide loomine on minu jaoks justkui meditatsioon, mis viib enesega suuremasse kontakti ning seeläbi on võimalus endast varjatud tahke avastada. Samuti paelub mind muusika mõju tunnetele ja seisundile. Üksi kodus musitseerida on tore aga koos sõprade ja heade inimestega on veelgi võimsam ja maagilisem. Koos helisemiseni!”


Pääsmed Fientast:

 Varajane linnuke 20 € (kuni 21.11)
 Tavapääse 25 €
 Kohapeal 30 €
Kui soovid väga osaleda, aga hind on takistuseks, siis kirjuta meile ja leiame lahenduse!
 

Teised üritused

Info

Kuupäev: 25. 11. 23

Kell: 13:00 - 16:00

Koht: Tartu Ahstanga Jooga

Pilet: 25€/30€

Kontakt:

Facebook