Jazz.ee ja Aparaadijazz LIVE | Tribüüt: Roísín Murphy

Reelika Ranik- vokaal
Keio Vutt- saksofonid
Kusti Lemba- kitarr
Siim Avango- basskitarr
Caspar Salo- löökpillid

Róisín Marie Murphy on Iirimaa laulja, laulukirjutaja ja muusikaprodutsent, kes sai kuulsaks 1990. aastate keskel tegutsema hakanud elektroonilise duo Moloko lauljana. 2005. aastast alustas muusik soolokarjääri, andes välja albumi “Ruby Blue”. Tema muusikat iseloomustavad stiilid nagu pop, nu-jazz, electro, dance pop, experimental pop.

Tribute To Róisín Murphy esimene ülesastumine toimus 2017. aasta veebruaris. Kaks aastat hiljem saab bänd uuesti kokku ja kaasab oma ridadesse bassimängija, et muusikutele rohkem katsetusruumi anda ja sel moel veel lähemalt kombata oma seadetes elektroonilise tantsumuusika ja jazzi vahelist piiri.
Esitusele tuleb lugusid nii Moloko aegadest kui ka Róisíni soolokarjäärist.

Reelika Ranik on laulja ja lauluõpetaja, kes on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia jazz-osakonna laulu erialal, täiendanud end Stockholmi Kuninglikus Muusikaakadeemias ning sama eriala pedagoogilisel suunal omandanud ka magistrikraadi. Lauljana on ta osalenud erinevates jazz-, improvisatoorse- ja elektroonilise muusika projektides ning Roisín Murphy looming loob suurepärase võimaluse need kolm stiili omavahel ühendada. Hetkel tegutseb Ranik põhiliselt Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli rütmimuusika laulmise eriala kui ka eraõpilaste õpetajana.

LISAINFO:
Kontsert algab kell 20. Kontsert toimub Tartu Erinevate Tubade Klubis.

Piletid müügil eelmüügis Piletilevis alates 18.detsembrist: täispileti hind 8€, sooduspileti hind 6€. Samal päeval ja kohapeal ostetud piletid vastavalt 10€ ja 6€. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele ja Eesti Jazzliidu liikmetele.

Teised üritused

Info

Kuupäev: 07. 02. 19

Kell: 20:00 - 23:00

Koht: Erinevate Tubade Klubi

Pilet: 6 € – 10 €

Kontakt:

Üritus Facebookis