Jazz.ee ja Aparaadijazz LIVE | The Swingin' Sisters

Maris Aljaste - vokaal
Vivi Maar - vokaal
Viveli Maar - vokaal
Allan Järve - trompet
Siim Aimla - saksofon
Kusti Lemba - kitarr
Janno Trump - kontrabass
Ahto Abner - trummid

The Swingin' Sisters on traditsionaalset svingmuusikat mängiv 8-liikmeline kollektiiv. Svingiõed Maris, Vivi ja Viveli on üheskoos laulnud erinevates muusikalistes koosseisudes juba üle 8 aasta. Nende unistus taaselustada Eesti svingimuusika kuldajastut on nüüd teostunud ning sel kevadel esitletakse eesikeelset albumit nimega "Õnnele vastu". Plaadi nimi teeb suure kummarduse ka ühele inspiratsiooniallikatest, kelleks on Eesti Raadio Meeskvartett.


Albumilt “Õnnele vastu” leiab kümmekond pala, mis on särava helikeele, humoorikate ning suurepäraste eesikeelsete tekstidega. Plaadi materjali kogumisel saadi inspiratsiooni Eestis 60ndatel salvestatud ning mängitud muusikast. Tegemist on tõeliste Eesti Raadio Meeskvarteti ning Uno Loobi austajatega. Kõik plaadile jõudvad palad on seatud just The Swingin’ Sistersi bändile meie enda bändiliikmete poolt.


Bändi koosseisu kuuluvad veel saksofonist Siim Aimla, trompetist Allan Järve, kitarrist Kusti Lemba, bassist Janno Trump ja trummar Ahto Abner. Novembris täitus nende esimesest kontserdist 2 aastat ning selle aja jooksul on antud 70 kontserti üle Eesti.


Hiljuti täitus bändil 2 aastat esimesest kontserdist ning nende kahe aasta jooksul on nad andnud üle 70 kontserti. Senise tegevuse ning esinemiste loetellu võib lugeda tiheda koostöö Eesti Jazzliiduga ning ka armastatud Jazzkaarega. Ülesse on astutud veel ka Sõru Jazzil, Tuletorni Kontserdi festivalil, NUKU muuseumi kontsertsarjas, jazziklubis Philly Joe’s , Tallinna Vanalinnapäevad, Tallinna Merepäevadel, jazziklubides ning kontserdimajades üle Eesti.

Hoia noorel svingimuusikal silm peal:

The Swingin’ Sistersi ametlik Facebooki lehekülg: https://www.facebook.com/The-Swingin-Sisters-311114499226693/?fref=ts

Swingin’ Sisters instagram: https://www.instagram.com/theswinginsisters/

VIDEOD:

“Murtud lubadus” https://www.youtube.com/watch?v=y3QjFh46T_I

“Strip Polka” https://www.youtube.com/watch?v=ntrY9LCqoaY

“Don’t Sit Under the Apple Tree” https://www.youtube.com/watch?v=ZkC2KeYwAbg

LISAINFO:
Kontsert algab kell 20. Uksed avatakse orienteeruvalt 30 min enne kontserti. Kontsert toimub Tartu Erinevate Tubade Klubis.

Piletid müügil eelmüügis Piletilevis alates 18. detsembrist: täispileti hind 8€, sooduspileti hind 6€. Samal päeval ja kohapeal ostetud piletid vastavalt 10€ ja 6€. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele ja Eesti Jazzliidu liikmetele.

Teised üritused

Info

Kuupäev: 16. 05. 19

Kell: 20:00 - 23:00

Koht: Erinevate Tubade Klubi

Pilet: 6 € – 10 €

Kontakt:

tartu@erinevatetubadeklubi.ee
Kontsert Facebookis