Jazz.ee ja Aparaadijazz LIVE | Susanna Aleksandra Quartet

Susanna Aleksandra - vokaal
Holger Marjamaa - klaver
Mihkel Mälgand - bass
Ahto Abner - trummid

Lauljatar, muusika ja sõnade autor Susanna Aleksandra võlub publikut karismaatilise lugude jutustamise ja maheda tämbriga. Tartu Erinevate Tubade Klubis astub lauljatar üles Eesti džässi koorekihti kuuluvate muusikutega.

Susanna Aleksandra on silmapaistev noor lauljatar, kes esineb aktiivselt Eestis, Soomes ja mujal Euroopas. Ta õpib džässmuusikat Sibeliuse Akadeemias Soomes. Susanna Aleksandrat saadavad Holger Marjamaa klaveril, Mihkel Mälgand bassil ja Ahto Abner trummidel. Esitusele tulevad Susanna omalooming ning seaded džässi standarditest. Susanna jaoks on muusikas tähtsaim lugude jutustamine ning energia ja sünergia, mis tekib nii mängijate endi kui ka mängijate ja publiku vahel. Holger Marjamaa on Eesti svingivaim ja virtuoosseim džässpianist. Kõltsu mõisa kontsertile saabub ta otse New Yorki kuulsamaite džässiklubide nagu Dizzy´s, Smalls ja Mezzrow lavadelt. Mihkel Mälgand ja Ahto Abner on Eesti parimaid bassi-trummi tandemeid.

Kuula: https://www.youtube.com/watch?v=BbmEXP_PXBA

LISAINFO:
Kontsert algab kell 20. Kontsert toimub Tartu Erinevate Tubade Klubis.

Piletid müügil eelmüügis Piletilevis alates 18.detsembrist: täispileti hind 8€, sooduspileti hind 6€. Samal päeval ja kohapeal ostetud piletid vastavalt 10€ ja 6€. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele ja Eesti Jazzliidu liikmetele.

Teised üritused

Info

Kuupäev: 21. 03. 19

Kell: 20:00 - 23:00

Koht: Erinevate Tubade Klubi

Pilet: 6 € – 10 €

Kontakt:

Üritus Facebookis