Jazz.ee ja Aparaadijazz LIVE | SPAR

S.P.A.R.
Raul Sööt - saksofon
Aleksander Paal - saksofon
Reigo Ahven - trummid
Heikko Remmel - kontrabass

S.P.A.R. ei ole mitte säästukoosseis, millele asjatundmatu esmane pilk võib viidata (s.k. “sparen” - säästma), vaid loominguline grupeering, kellele meeldib praktiseerida kollektiivset kunstilist vabalthingamist. See on kui ideaalkeskkond mistahes tegevusele, kus ettepanekute eos boikoteerimine on asendatud sõnastamata lubadusega enne ammendavalt katsetada kui idee riiulile asetada.
See omakorda on viinud Eesti tuntud jazzmuusikud, Raul Söödi (tenorsaksofon), Aleksander Paali (altsaksofon, episoodiliselt sopran), Heikko Remmeli (kontrabass) ja Reigo Ahvena (löökpillid), omapärasesse muusikalise eikellegimaa fluidumisse, kus võrdneolek ei ole vaid hästikõlavus kavalehel.
Muusika on ette determineeritud vaid mängureeglite tasandil - mängu kulg aga on tundlik mitte ainult akustikale, vaid meie ja Teie eludele igas selle väljendusvormis. Sestap julgeme sirgeselgselt väita - iga S.P.A.R.-i kontsert, mida kuulete, näete, tajute ja endaga ellu kaasa võtate, on ainulaadne.

LISAINFO:
Kontsert algab kell 20. Kontsert toimub Tartu Erinevate Tubade Klubis.

Piletid müügil eelmüügis Piletilevis alates 18.detsembrist: täispileti hind 8€, sooduspileti hind 6€. Samal päeval ja kohapeal ostetud piletid vastavalt 10€ ja 6€. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele ja Eesti Jazzliidu liikmetele.

Teised üritused

Info

Kuupäev: 21. 02. 19

Kell: 20:00 - 23:00

Koht: Erinevate Tubade Klubi

Pilet: 6 € – 10 €

Kontakt:

Üritus Facebookis