Jazz.ee ja Aparaadijazz LIVE | MA

Maarja Aarma - vokaal
Janno Trump - bass/Moog synth
Madis Muul - klahvid/klaver
Dmitri Nikolajevski - trummid

MA on 4-liikmeline soul-muusika maastikel seiklev bänd. Sisekaemustes rändamine, elurütmide tunnetamine, nende aktsepteerimine ja väljendamine läbi improvisatsiooni, gruuvi ja inglise keele. MA muusika ja live-kontserdid haaravad su meele, hinge ja südame ning kannavad su tutvuma nende maailmaga. Oma esimese looga "Don't Throw This Heart Around" jõuti ülemaailmsel laulukirjutamise võistlusel International Songwriting Competition (ISC) 2017 pool-finalistide hulka. 2017. aastal laulja Maarja Aarma eestvedamisel alguse saanud bänd esitab laulja enda, bassisti Janno Trumpi ja pianisti Madis Muuli loomingut, olulise lisanägemuse sellele kõigele annab Dmitri Nikolajevski trummidel. MA kontsertide hulka kuulub ka ülesastumine armastatud Eesti jazzfestivalil Jazzkaar 2018.

Maarja Aarma on mitmekülgne noor laulja. Tema debüütalbum "Püsimatu hing" 8-liikmelise jazzansambliga Gretagrund, mille üks eestvedajaid ja loomingu autoreid ta on, ilmus 2015. aastal. Lisaks laulja, sõnade- ja muusikakirjutaja rollidele arranžeerib ta muusikat vokaalansamblitele, kooridele ja instrumentaalkoosseisudele (Euroopa Filmiauhinnad galakontsert Tallinnas, Popkooripidu, Lenna & Estonian Voices tuur). Maarja on ka pop-ansambli Lenna taustalaulja. Ta on lõpetanud Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli pop-jazz laulu erialal ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia jazzlaulu erialal. Täiendanud ennast lauluõpingutega Norras (Universitetet i Stavanger) ning Suurbritannias (North Glasgow College). 2017. aasta Uno Naissoo nimelisel loomingu- ja interpretatsiooni konkursil pälvis ta parima laulja auhinna.

Janno Trump on Eesti üks hinnatumaid noorema generatsiooni bassiste. Eelkõige tegev jazzmuusikuna, kuid mänginud ja plaate salvestanud ka väga erinevate pop- ja rockartistidega. Ta on kirjutanud muusikat nii väiksematele jazzansamblitele kui ka bigbändile ning on eestvedajaks jazz-funk orkestrile JT Conception. 2017.a pälvis Janno Trump festivalil Jazkaar ka "Noore Jazzitalendi" auhinna.

Madis Muul on klahvpillimängija, pianist ning helilooja. On kirjutanud ning salvestanud lugusid ansamblitele Flavor, Power Play, New Dimensions, MA ning Madis Muul Hextet. Samuti teeb kaasa mitmetes erinevate jazz- ja popmuusikat viljelevates koosseisudes (JT Conception, Andres Alaru Trio, Raul Vaigla, Lenna jpt). Lisaks on teinud kaasa mitmetes teatrietendustes nii muusika esitaja rollis ("Faust", "Mees, kes ei teinud mitte midagi") kui ka heliloojana ("Eine murul", "Aadam ja Eeva"). On lõpetanud G.Otsa nimelise muusikakooli pop-jazz klaveri eriala (õpetajad V.Võssotski,S.Pedersen), lisaks õppinud veel samas koolis jazzakordionit (T.Kalluste). Hetkel on lõpetamisel õpingud Siena Jazz University's Itaalias jazzklaveri erialal.

Dmitri Nikolajevski on eesti trummar, kes on mänginud löökpille paljudes bändides ja muusikalistes projektides.Olles mänginud jazzi,Lõuna-Ameerika, rocki,souli jne, Dmitri on tuntud väga mitmekülgsana muusikuna nii laval kui ka stuudios. Ta on esinenud paljude lauljate ja muusikaliste projektidega, nt. Denise Fontoura, Jam Gangsters, Xpress Quartet, Kristjan Kasearu, Tanja Mihhailova, JT Conception jpt. Dmitri on õppinud Otsakoolis ja Muusikaakadeemias

FB leht: https://www.facebook.com/ma.estonia/
Youtube: https://youtu.be/3SWg82k-lCM
https://youtu.be/0QC2EiCs8ww
SoundCloud: https://soundcloud.com/ma_estonia/dont-throw-this-heart-around

LISAINFO:
Kontsert algab kell 20. Uksed avatakse orienteeruvalt 30 min enne kontserti. Kontsert toimub Tartu Erinevate Tubade Klubis.

Piletid müügil eelmüügis Piletilevis: täispileti hind 8€, sooduspileti hind 6€. Samal päeval ja kohapeal ostetud piletid vastavalt 10€ ja 6€. Sooduspiletid kehtivad (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Jazz Pesulad kliendikaardi omanikele ja Eesti Jazzliidu liikmetele.

Teised üritused

Info

Kuupäev: 18. 04. 19

Kell: 20:00 - 23:00

Koht: Erinevate Tubade Klubi

Pilet: 6 € – 10 €

Kontakt:

tartu@erinevatetubadeklubi.ee
Kontsert Facebookis