Jazz.ee ja Aparaadijazz LIVE | Liina Saar "Õhtulaulud"

Liina Saar "Õhtulaulud" plaadiesitluskontsert

Liina Saar - laul
Joel-Rasmus Remmel - klahvpillid
Jaan Jaanson - kitarr
Mihkel Mälgand - kontrabass
Ahto Abner - trummid

Kauni tämbriga eesti laulja-laulukirjutaja Liina Saar on tuntud koosseisudest MiaMee, Ajavares ja Verbarium.
Kava "Õhtulaulud" esitleti esmakordselt kevadisel jazzkaare juubelifestivalil. Viisid pärinevad valdavalt Saare sulest ning tekstid eri luuletajatelt või tekstitegijatelt. Uue plaadi muusika sündi inspireeris eelkõige eesti keele ilu, tänutunne ja armastus. Lisaks Anna Haava, Betti Alveri ning Juhan Liivi luulele on uue albumi laulutekstide autorid meie kaasaegsed lüürikud Jaan Tätte, Jaan Pehk, Maian Kärmas ning Jan Kaus. See on eneses selguseni settinud artisti ja laululooja klaar minapilt. Rõõmsa ja helge tonaalsusega lood toovad koos Liinaga kuulajani tunnustatud jazzmuusikud Joel-Rasmus Remmel, Jaan Jaanson, Mihkel Mälgand ja Ahto Abner.

LISAINFO:
Kontsert algab kell 20. Uksed avatakse orienteeruvalt 30 min enne kontserti. Kontsert toimub Tartu Erinevate Tubade Klubis.

Piletid müügil eelmüügis Ticketeris ja koha peal: täispileti hind 8€, sooduspileti hind 6€. Samal päeval ja kohapeal ostetud piletid vastavalt 10€ ja 6€. Sooduspiletid kehtivad eelmüügist (üli)õpilastele, õpetajatele, pensionäridele, Eesti Jazzliidu liikmetele ja Jazz Pesulate kliendikaardi omanikele.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.

Teised üritused

Info

Kuupäev: 03. 10. 19

Kell: 20:00 - 23:00

Koht: Erinevate Tubade Klubi

Pilet: 6 € - 10 €

Kontakt:

tartu@erinevatetubadeklubi.ee
Facebook