"Jan Uuspõld Läheb Tartusse" 15. juubel + film ja pidu Vaiko Epliku & Eliidiga

15 aastat tagasi saatis Jan Õlletoobri perse ja läks Tartusse. Ta läks Tartusse selleks, et teha Tammsaares peaosa paremini, kui isegi Malmsten seda kunagi suutnud oleks. Bussisõit Tartusse ei olnud toona 84 krooni eest õnneks võimalik ning seega alustas Jan legendaarseks kujunenud teekonda jalgsi.
Nüüd, 15 aastat hiljem, kutsume me Tartusse kokku kõik ökoärimehed, seemendajad, filoloogid, rokimehed, hipid, näitlejad ja režissöörid ning seda selleks, et tähistada Eesti filmiajaloo kõige märgilisema teose sünnipäeva.

 Muretult must komöödia viib meid üheks õhtuks tagasi Saku Originaali ja Taisto Busside hiilgeaega, mil kogu elu osati võtta vabamalt.
 PÖFFi kavas linastub Tartu Elektriteatris “Jan Uuspõld läheb Tartusse”. Eksklusiivselt, punase vaiba ja šampanjaga. Filmile järgneb vestlus filmitegijatega.
 Seejärel jätkub õhtupoolik enneolematu järelpeoga Kolmes Tillis, kus saab kohtuda näitlejatega ning avastada ennast Eesti kinomaailma klassika keskelt.
 Muusikalisi etteasteid teevad nii näitlejad-lauljad-filmitegijad, kui ka Vaiko Eplik ja Eliit. See on Dostojevski süsteem, eksida pole võimalik."
 AJAKAVA:
16.00 - filmiseanss Tartu Elektriteatris koos vestlusega filmitegijatega
20.00 - pidu restoranis Kolm Tilli
 PILET:
"Film" seanss = 8€
"Kombo" seanss + pidu = 20€
"Peo pilet eelmüügist" pidu Kolmes Tillis = 15€
"Peo pilet ukselt" pidu Kolmes Tillis = 25€
 Piletid leiad Piletilevist alates 04.11!

 MUZAKK:
Peaesineja: Vaiko Eplik & Eliit
DJ'd: Rain Tolk, Sten Sheripov, Vaiko Eplik, Mikk.JPEG
... esineja 1
.... esineja 2
 Jääme moodsaks!Teised üritused

Info

Kuupäev: 26. 11. 22

Kell: 16:00 - 23:59

Koht: Kolm Tilli

Pilet: 8€/15€/20€/25€

Kontakt:

Facebook