Inspireerivate naiste vestlusõhtu

Kuidas nägi välja sinu 8. märts? Võimalik, et su info- ja eluvoos domineerisid tulbid, kallistused ja kirjutised teemal, kuidas eesti naine on väga tubli ning kuidas lilleärid keskööni lahti on. Jah, naised ongi ägedad, töökad ja erilised, kuid kas teadsid, et naistepäeva algne tähendus on hoopis naiste murede ja probleemide, sh naistevastase vägivalla, soolise palgalõhe, diskrimineerimise töökohal jms, teadvustamine?

Eestis on Euroopa liidu kõrgeim palgalõhe, lähisuhtevägivald on jätkuvalt üks suurimaid päästetöötajate väljakutsumise põhjuseid ning nii mõnigi poliitik nimetab eelnimetatut pseudoprobleemiks. Ka on tuttav väide, et eks naised selles ise süüdi ole. Aga kus on siis ikkagi tõde? Mida ja kas teevad elus kaugele jõudnud ja õnnelikud naised midagi teisiti? Milliseid katsumusi nad oma teel on kohanud? Kuidas leida naisena endas jõudu ja kirge, et jõuda elus sinna, kuhu oled unistanud?

Kõigile nendele küsimustele püüame leida vastused 20. märtsil Tartus, Erinevate Tubade Klubis kell 18.00, kus Eesti Arstiteadusüliüpilaste Seltsi korraldatud paneeldiskussioonile ja publiku küsimustele tulevad vastama endine välisminister ja praegune Rahvusvahelise Küberstabiilsuse komisjoni juht Marina Kaljurand, Tartu Ülikooli teaduskooli direktor Riin Tamm, Integratsiooni Sihtasutuse juht Irene Käosaar ning Tartu Ülikooli kultuuriteaduste instituudi eesti ja võrdleva rahvaluule vanemteadur Merili Metsvahi.

Kus? Erinevate Tubade Klubi, Tartu
Millal? 20.03.2019 kell 18.00
Hind? Pangaülekandega enne üritust 2 eurot, kohapeal sularahas 3 eurot, milles sisalduvad lisaks põnevale õhtule ka hõrgutavad suupisted

Pangarekvisiidid:
Nimi: Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts
Konto nr: EE302200221011637474
Selgitus: inspireerivad naised, Eesnimi Perekonnanimi

Teised üritused

Info

Kuupäev: 20. 03. 19

Kell: 18:00 - 21:00

Koht: Erinevate Tubade Klubi

Pilet: 2€ – 3€

Kontakt:

eays@eays.ee
Üritus Facebookis