Helisevad muinaslood

Kutsume sind õdusale muinasjutuõhtule Fahrenheit 451° raamatutuppa. Muinasjutuvestja Polina Tšerkassova jutuõhtu toimub kahes osas, kell 17:30 ootame kuulama kõiki lapsi ja lapsemeelseid ning 19:00 jutustab Polina täiskasvanutele.

Tänapäeval vajavad muinasjutte eelkõige täiskasvanud – lapsed tunnevad ja saavad kõigest niikuinii aru. Esitusele tulevad muinasjutud, mis sobivad nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Ettevaatust! Pärast muinasjuttude kuulamist võib tekkida soov kirjutada unustatud sõbrale, helistada lähedasele inimesele või teha midagi muud head. Nii on muinasjutuvestmist kasutatud aegade algusest selleks, et inimesi vaimustada ja julgustada, neid hoiatada või õpetada midagi tähtsat – kuidas selles keerulises maailmas elada.

Polina Tšerkassova on antropoloog, muusik ja muinasjutuvestja, kes põimib kaugetelt maadelt toodud tõsielulugusid ja muinasjutte oma muusikaga, mida ta esitab erinevatel haruldastel pillidel. Polina on tegelenud üle 10 aasta muusika ja muinasjutuvestmisega. Ta uurib lugude, helide ja kuulamise mõju inimestele, kandes edasi suulise kultuuri traditsiooni ja kaasaegset jutuvestmist.

Üritus Facebookis

Teised üritused

Info

Kuupäev: 22. 03. 18

Kell: 19:00 - 21:00

Koht: Raamatutuba Fahrenheit 451

Pilet: 4 € / 8 €

Kontakt:

fahrenheit451@trykimuuseum.ee