Graciela Machado näitus "Ma läksin" // Graciela Machado exhibition "Eido"


 Graciela Machado on TYPA residentuurikunstnik, kelle tööd põhinevad tehnoloogilistel arheoloogiatrükkidel. Möödunud ajad peegeldavad identiteeti ja aega, kaardistades kunstniku raamatuid, installatsioone ja animatsioone.
 Oma piiratud pildirepertuaari juures kasutab ta keerukaid materjale ja hüljatud tehnikaid, mis toovad rambivalgusse just protsessi, ja toob loomingulisse tegevusse sisse meediarekonstruktsiooni. Kasutades paberit kui trükikunstile füüsiliselt lähedast astet, ja trükkimist kui joonistamisele lähedast astet, loob ta samast pildist juba aastaid lõputuid hüpoteese, mis on tingimata poolikud ja lõpetamata.
 Avame Graciela näituse reedel, 19. augustil kell 18 Aparaaditehases asuvas Rõdugaleriis. Näitus jääb avatuks kuni 18. septembrini. Näituse külastamine on tasuta.
-----
 Graciela Machado is TYPA's artist in Residence, whos body of work is built out of technological archeology on print practices. For the past years reflects upon identity and time, encompassing artist books, installations, and animations.
 She engages the complex materials of discarded techniques within a restricted repertoire of imagery, bringing to light the importance of process, and using media reconstruction as a site of creative practice. Her proximity to paper as the mechanical acts that create the print, together with an approximation to print as drawing, takes her to make endless hypothesis, necessarily incomplete and partial, of the same image, along the years.
 Graciela's exhibition will be open on Friday, August 19th at 6pm in Balcony Gallery in Aparaaditehas. The exhibition will stay open until September 18th. Visiting the exhibition is free.Teised üritused

Info

Kuupäev: 19. 08. 22 - 18. 09. 22

Kell: 18:00 - 18:00

Koht: Rõdugalerii

Pilet: Tasuta

Kontakt:

Facebook