Galeriide öö Aparaaditehases

Maailma esimene GALERIIDE ÖÖ Aparaaditehases!

Aparaaditehase viis(!) galeriid ja kõrvalasuvas Samelini kompleksis pesitsev Art & Tonic on ühiselt otsustanud aasta ühel pimedamal laupäeval kojuminemise asemel tuled kauemaks põlema jätta ja hoopis külalisi vastu võtta. Hilistele uitajatele pakutakse galeriituure, võimalust ise kunsti luua, avatud on ühe-õhtu-baarid ja kuuleb palju head muusikat.

Programm on tasuta ja kestab kuni 22.00. Mõnus olemine jätkub Peninuki baaris.

Galeriide öö programm:

> Kogo Gallery
Kogo galeriis on üleval Bruno Goosse'i näitus "Sanatoorne atmosfäär", mille keskel rannatoolide vahel loob erilist meeleolu kunstnik KIWA, seekord DJ-rollis.

> Ag47
Ag47 fotogaleriis ootab külalisi Heikki Leis, kes tutvustab oma näitust "Kilemuinasjutt". Samuti avatakse kõigile soovijatele ajastutruu fotostuudio.

> tARTu pood
tARTu poes on kell 18-24 avatud kokteilibaar NAPP. Muusikat mängib kirjanik Vahur Afanasjev. Näha saab Taavi Piibemanni näitust "Mida see, mida sa teed, teeb?" ja Meiu Mündi näitust "La Calavera".

> TYPA galerii
TYPA galeriis saab osaleda ringkäigul, kus Aydan Yildizhan räägib oma näitusest "Memories of Tartu Houses" .

> R galerii
R galeriis toimub kell 18-22 Kairo maali live-maalimine. Kunstnik lõpetab oma neljameetrise teose "Pereportree 128 maasikaga" maalimise, pärast mida läheb monumentaalne teos müüki.

> Art & Tonic
Art & Tonic avab kohviku ning külas on maalikunstnik Alar Tuul, kes tutvustab galeriis väljasolevat näitust Alar Tuul POP.

Tähelepanu!
Aparaaditehas ja osalevad galeriid teevad kõik vastavalt Terviseameti soovitustele ja Vabariigi Valitsuse poolt vastu võetud määrustele, et tagada Galeriide ööl osalejate turvalisus.
Galeriide ööle on oodatud inimesed, kes pole viimase 10 päeva jooksul haigestunud COVID-19-sse või pole olnud kontaktis kinnitatud COVID-19 haigestunuga või inimesega, kellel on respiratoorse nakkushaiguse sümptomid (nt palavik, kuiv köha, hingamisraskused). Korraldajatel on õigus paluda eelmainitud sümptomitega inimeste lahkumist.

Teised üritused

Info

Kuupäev: 21. 11. 20

Kell: 18:00 - 22:00

Koht: Aparaaditehase galeriid

Pilet: Tasuta

Kontakt:

Facebooki üritus